En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ekip, Ali’yi kurtarmaya çalışıyor. Arka Sokaklar’ın 314. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 25 Ocak, 01:47'de eklendi

Arka-Sokaklar-314.-Bölüm--00013Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan,  Uğur Pektaş ve Gülcan Arslan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da heyecan ve macera dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; ekip, Cevher’e karşılık parmaklıklar ardına gönderilen Ali’yi kurtarmak için var gücüyle mücadele ediyor.

Ali, merkezde, karakollarda hiçbir yerde bulunamamaktadır. Ekip seferber olmuş Ali’yi aramaktadır. Nazike, Suat ve Zeliha, Pınar’ı sakinleştirmek için yanına giderler ama nafiledir. Pınar delirmiş durumdadır. Soydan, Rıza’ya açık açık ne istediğini söyler ve “ver Cevher’i al oğlunu” der. Ama yılların Rıza Baba’sı, namusuyla, şerefiyle bu mertebeye yükselmiş insan, bunu asla ve asla yapmayacaktır. Arif Müdür’ün desteğiyle Ali’nin tutulduğu karakol tespit edilir. Ekip bir hışım içeriye dalar. Ali’yi çıkartamasalar da bir nebzede olsa destek verirler. Emniyette toplantı yapılırken Pınar içeriye girer ve babasının konuşmalarına tanık olur. Rıza o sırada “Ali’yi yakmak pahasına bile olsa, Cevher’i kimseye vermeyeceğini” söylemektedir. Pınar bunları duyunca babasıyla çok ciddi tartışırlar. Ekip, Cevher’i Soydan’a vermeden Ali’yi adalet yoluyla kurtarmanın peşindedir.

Yapım          : Erler Film                                                                                                             Yapımcı  : Türker İnanoğlu                                                                                                      Yönetmen       : Orhan Oğuz                                                                                                                Senaryo       : Ahmet Yurdakul, Ozan Emre Yurdakul, Sinan Yurdakul                                    Müzik               : Murat Evgin

Oyuncular       : Zafer Ergin (Rıza Soylu), Şevket Çoruh (Mesut Güneri), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Uğur Pektaş (Murat Ateş), Gülcan Arslan (Leyla Komiser), Alp Korkmaz (Ali Akdoğan), Figen Evren (Suat), Özlem Çınar (Aylin), Gizem Soysaldı (Muazzez (Muzo) Komiser), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Çelik Kalebayır (Ayla), Can Başak (Arif),Tunç Oğuz(Arda), Buse Varol (Yasemin), Kerimhan Duman (Tunç), İlker Yiğen (Yavuz Ateş), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Ege Barutçu (Ömer)

Yayın Tarihi : 25 Ocak Cumartesi/2014

Yayın Saati  : 20.00

Arka Sokaklar 314. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nPlHWA8aLqA[/youtube]

Arka Sokaklar 314. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da59 sorgu var. 0,735 saniyede yüklendi.