En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Evini kızlar bastı Cihangir’den ayrıldı

Dizi Magazin 26 Şubat, 02:19'de eklendi

Küçük Sırlar dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit 3 ay önce basın danışmanı Hakan Altut’la taşındığı Cihangir’den hayranlarının gece gündüz kapısını çalması üzerine rahatsız olarak evden taşındı.

Star TV ekranlarında her pazartesi yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit 3 ay önce koşa koşa gittiği Cihangir’den hayranlarının evini keşfetmesi üzerine evi gece yarısı taşıyarak semtten ayrıldı.

Küçük Sırlar dizisinde canlandırdığı karakterle ününe ün katan ve son oynadığı reklam filmiyle Ortadoğu ülkelerinin de gözdesi olan ünlü oyuncu Burak Özçivit bundan 3 ay önce Cihangir’e taşındı. Kendisi gibi diğer oyuncularla aynı semtte bulunmak isteyen Özçivit’in bu hayali kısa sürdü. Küçük Sırlar dizisiyle daha da çok tanınan oyuncu Burak Özçivit’in kaldığı ev hayranları tarafından tespit edildi. Gece gündüz kapısının zili çalan Özçivit çareyi Cihangir’den taşınmakta buldu.

Kaldığı dairenin karşısı tribün gibi oldu

Cihangir’de Sıraselviler caddesinde 3 ay yaşayan Burak Özçvit’in evinin karşısında bulunan dairelere 3 ay içinde kızlar yerleşti. Gece ve gündüz camlardan sürekli ünlü oyuncunun evini gözetleyen hayranları camda adeta tribün görüntüleri oluşturdu. Oldukça rahatsız olan oyuncu Cihagir’den ayrılmak zorunda kaldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,237 saniyede yüklendi.