En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Dizi Arşivi 22 Mart, 12:31'de eklendi

Evlat Kokusu Dizisi 3. Bölümü ile 22 Mart 2017 Çaramba Saat 20.00’de Kanal D’de | Barış Kılıç ve Hande Soal |Endemol Shine Turkey | Sezon: 1

‘Çınar benim oğlum onu kimseye vermem!’

Oğlundan bir daha ayrılmaktansa ölümü göze alan Zeyno’ya hiç beklemediği bir yardım eli uzanır.  Zeyno, ne Cevahir’in ne de Hünkar’ın tehditlerine aldırmaz. O, her ne pahasına olursa olsun oğlundan vazgeçmeyecektir. Öte yandan Aslan, Zeyno ile anlaşma yoluna gitmek ister. Zümrüt ise asla bir anlaşmaya yanaşmadığı gibi Çınar’ın sevgisini de paylaşmayacaktır. Zümrüt ve Aslan, Çınar hakkında konuşurken etraflarında onları dinleyen biri olduğunun farkında değillerdir.Öte yandan Hünkar ile müsteşar Serdar’ın geçmişten gelen büyük sırrı, ikisini de birbirine mecbur kılar.

EVLAT KOKUSU 3. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>

Evlat Kokusu: Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan bir fedakârlık öyküsü…

Yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak Evlat Kokusu, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakârlık öyküsünü konu alacak.

Yapımını Endemol Shine Türkiye’nin yaptığı Kanal D’nin yeni projesi Evlat Kokusu’nun Amsterdam çekimleri Endemol Shine Hollanda ortaklığında yapıldı.

Endemol Shine Merkez Hollanda Ofisi dizi yapım ekibinin katılımıyla, Amsterdam’ın ünlü kanallarının yanı sıra tarihi tren istasyonu ve Amsterdam’ın ünlü şehir merkezi ve  Utrecht bölgesindeki hapishanede bir haftada gerçekleşen çekimlerde oyunculara Hollanda’da özel seçilen cast eşlik etti.

‘Evlat Kokusu’ nun 2.Fragmanı Yayınlandı.

Yapımını Endemol Shine Türkiye’nin gerçekleştirdiği, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, başrollerini Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han ve Yeşim Salkım’ın paylaştığı ‘Evlat Kokusu’ nun ikinci fragmanı yayınlandı.

Çekimlerine Amsterdam’da başlanan ve İstanbul’da devam edilen, büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakârlık öyküsünün konu alındığı dizinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor.

Gerek internet gerekse sosyal medyada büyük ilgi gören ve merakla beklenen “Evlat Kokusu” nun genel hikayesi şöyle;

Zeyno Amsterdam’da bir yetimhanede büyümüştür. Aynı yetimhanede bulunan tek Türk olan ve ‘abla’ dediği Nesrin‘den başka kimsesi yoktur. Zeyno, bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışmaktadır. Hayatında bir kez âşık olmuş ve âşık olduğu adamdan da hamile kalmıştır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir. Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Dünyanın en cesur sevgisinin ve en acıtıcı özleminin adını koyan ‘Evlat Kokusu’ çok yakında Kanal D’de.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Evlat Kokusu Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Kanal D’nin iddialı dizisi Evlat Kokusu’nun ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği; başrollerini Barış Kılıç, Hande Soral, Sedef Avcı, Murat Han, Yeşim Salkım, Pınar Çağlar Gençtürk, Hülya Duyar, Alihan Türkdemir, Balım Gaye Bayrak ve Doğan Can Sarıkaya’nın paylaştığı yapım, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, aşk, nefret, entrika ve fedakarlık öyküsünü ekrana taşıyacak.

Evlat Kokusu, yakında Kanal D’de başlıyor!

Cansu Dere Evlat Kokusu Dizisinde

Cansu DereAdı bir çok dizi ile anılan Cansu Dere’nin yeni dizisi sonunda belli oldu.

Yapımcılığını Endemol Shine Turkey’in üstlendiği ‘Evlat Kokusu’ dizisinin Kanal D’de ekrana geleceğini açıklamıştık. Merakla beklenen dizinin kadrosuna daha önce Ezel, Sıla ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizlerde rol alan Cansu Dere dahil oldu. Ayfer Tunç’un yazdığı dizide iki kız kardeşin etkileyici hayat hikayesi izleyiciyle buluşacak.

”Evlat Kokusu” yeni sezonda Kanal D’de!

Evlat Kokusu Dizisi Kanal D’de Ekrana Gelecek

Kanal DEndemol Shine Turkey’in yeni ve iddialı dizisi ”Evlat Kokusu”nun kanalı belli oldu!

Yapımcılığını Endemol Shine Turkey’in üstleneceği, uygulayıcı yapımcılığını Cengiz Deveci’nin yapacağı ‘Evlat Kokusu’ çok yakında yayın hayatına başlayacak. Merakla beklenen dizinin yeni sezonda Kanal D’de ekrana geleceği öğrenildi. Dizinin hazırlıklarına da başlanıldı.

”Evlat Kokusu” yeni sezonda Kanal D’de!

Endemol’den yeni Dizi: Evlat Kokusu

Gayrimeşru endemol-shine-group-logoEndemol Yapımın yeni dizi projelerinden biri olan Evlat Kokusu dizisi için hazırlıklara başlandı. Cast çalışmaları süren dizinin bilgileri bize ulaştıkça size iletmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da54 sorgu var. 1,114 saniyede yüklendi.