En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Eyvah Düşüyorum 22 Ocak Perşembe Star’da

Tv'de Bu Hafta 20 Ocak, 17:52'de eklendi

Türk televizyonlarının en eğlenceli bilgi yarışması “Mehmet Ali Erbil ile Eyvah Düşüyorum”  tüm hızıyla devam ediyor.  Türkiye’nin en iyi şovmeni Mehmet Ali Erbil düşmeyen yarışmacısını son model araba ile uğurluyor.

 

Çoraba saygı duruşu

“Eyvah Düşüyorum”un yeni bölümüne ana yarışmacı Yeliz Öztürk damgasını vuracak. Yeliz’in yarışma için seçtiği çoraplar Mali’nin dikkatinden kaçmayacak. Yarışmacısının sıra dışı çorap tercihi karşısında adeta saygı duruşuna geçen Erbil’in tepkisi izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. Yeliz çorapları dışında gözlük totemi ile de çok konuşulacak.

 

Saatim gelmedi, düşemem 

Yan yarışmacı Cavidan yanlış cevap verince bir anda paniğe kapılacak ve düşmekten kurtulmak için düşme saatinin henüz gelmediğini iddia edecek. Erbil’in saatinde düşme isteğine verdiği yanıt çok konuşulacak.

 

Matematik bizden sorulur

Mehmet Ali Erbil ile matematik dersleri de tüm hızıyla devam ediyor. Kimi zaman yarışmacılara özel ders veren, kimi zaman onları kara tahta önünde çalıştıran Erbil, bu kez basit matematik işlemlerini anlatmak için farklı bir yöntem seçecek.

Burada kuralları ben koyarım

“Eyvah Düşüyorum”a bu hafta da Türkiye’nin dört bir yanından katılan farklı ve renkli yarışmacılar damgasını vuracak. Yan yarışmacılardan biri , “Eyvah Düşüyorum”a kendi kurallarını koymak isteyince işler bir anda karışacak. Mali yarışmacısının isteğini geri çevirmeyecek ve kuralları incelemeye alacak.

Ülkede, düşmeyen kimseyi bırakmayan program, “Mehmet Ali Erbil ile Eyvah Düşüyorum”, telefon görüşmeli, oyun içinde oyunlu, kaş göz işaretli, düşmeli, matematik dersli ve bol kahkahalı yeni bölümüyle bu akşam Star’da

Yayın Günü: 22 Ocak Perşembe

Yayın Saati: 23.15Yeni Bölüm

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,052 saniyede yüklendi.