En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ezel 12. Bölümü ile Pazartesi a2’de

Tv'de Bu Hafta 12 Şubat, 03:36'de eklendi

12.BÖLÜM:

Ezel’in bu kez yaşadıkları, ne geri alınabilir, ne de bir oyunla telafi edilebilir.

Bahar, Ezel’i Eyşan’la gördü bir kez. Ezel, Bahar’ı üzdüğü için pişmanlık içinde kıvranmaktadır. Üstelik Bahar’a yaklaşmak hiç kolay değildir.  Çünkü önünde bu kez çok kararlı bir engel vardır: Ali. Ve Ezel bilir ki, bu engeli aşmanın tek bir yolu vardır.

Ezel’in bilmediği şey ise, Cengiz’in içeride çevirdiği dolaplardır. Öğrendikleri üzerine hemen harekete geçen Cengiz’in de bir planı vardır artık. Ancak hapishane hayatı sandığı kadar tekdüze değildir. Aradığı cevapları hiç beklemediği bir yerden alan Cengiz, başına gelecek sürprizlerden de habersizdir.

Yayın Tarihi : 13 Şubat 2017 / Pazartesi

Yayın Saati  : 21.45

Yapım       : Ay Yapım / Kerem Çatay

Yönetmen         : Uluç Bayraktar

Senaryo    : Kerem Deren, Pınar Bulut

Müzik        : Toygar Işıklı

Oyuncular: Kenan İmirzalıoğlu (Ezel Bayraktar), Cansu Dere (Eyşan Atay), Yiğit Özşener (Cengiz Atay), Barış Falay (Ali Kırgız),  Sedef Avcı (Bahar Tezcan), Tuncel Kurtiz (Ramiz Karaeski), Salih Kalyon (Serdar Tezcan),  Barış Serma (Can Atay),  Bayazıt Gülercan (Mümtaz Uçar ), İpek Bilgin (Meliha Uçar ),  Kemal Uçar (Mert Uçar),  Sarp Akkaya (Tevfik Zaim), Güray Kip (Kamil Çalıca),  Bade İşçil (Şebnem Sertuna), Bengü Benian (Nükhet Özbağ),  Berivan Dural (Aylin Çevik)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,085 saniyede yüklendi.