En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ezel, Eyşan ve Cengiz’in Boşandığını Öğreniyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 9 Mayıs, 05:30'de eklendi

Cengiz ve Temmuz’un planı başarılı olmuştur. Şimdi sıra Ali’dedir. Tevfik’in ardından deliye dönen Ali’yi tuzağa çekmek zor olmayacaktır. Bu kez hayat herkese bir sürpriz yapar. Ali bir kez daha Tevfik’in öldüğü yerde, tam da o köşede durmak zorunda kalacaktır. Ama bu kez bambaşka bir sebeple.

Ezel, Eyşan ve Cengiz’in boşandığını hiç beklemediği bir yerden öğrenir. Bu durum Eyşan ve Ezel’i bir kez daha yüz yüze getirir. Fakat ikisi de birbirlerinin ne hissettiğini bilmemektedir.

Yapım :AY Yapım / Kerem Çatay

Yönetmen :Uluç Bayraktar

Senaryo :Kerem Deren, Pınar Bulut

Müzik :Toygar Işıklı

Oyuncular :Kenan İmirzalıoğlu (Ezel Bayraktar), Cansu Dere (Eyşan Atay), Yiğit Özşener (Cengiz Atay), Barış Falay (Ali Kırgız), Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer (Kenan Birkan), Salih Kalyon (Serdar Tezcan), Burçin Terzioğlu (Azad), Rıza Kocaoğlu (Temmuz), İpek Bilgin (Meliha Uçar), Bayazıt Gülercan (Mümtaz Uçar), Bade İşçil (Şebnem Sertuna), Utku Barış Serma (Can Atay), Cahit Gök (Genç Kenan), Ufuk Bayraktar (Genç Ramiz), Zeynep Köse (Genç Selma), Levent Can (Kaya), Hüseyin Soysalan (Hayratlı), Berrak Tüzünataç (Bade), Pınar Göktaş (Damla)

Yayın Tarihi : 9 Mayıs 2011 / Pazartesi

Yayın Saati  : 22.15

Ezel 66. Bölüm Fragmanı

Ezel 66. Bölüm Resimleri


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da59 sorgu var. 1,286 saniyede yüklendi.