En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Fahriye Evcen Fırsatı kaçırdı mı, doğru mu yaptı?

Dizi Magazin 21 Ağustos, 21:09'de eklendi
fahriye evcen müjde ar

fahriye evcen müjde ar

FAHRİYE EVCEN TECAVÜZ SAHNESİNDE NEDEN OYNAMAK İSTEMEDİ ?

Müjde Ar’ın tecavüz sahnesi ?İffet’in dizi versiyonunda da yer alacak. Sahne Fahriye Evcen’i korkutunca rol fettan gelin Deniz Çakır’a kaldı.

Sinema filmi İffet’in ünlü tecavüz sahnesi, dizi versiyonunda da yer alacak. Yapımcı Turgut Fahriye Evcen o sahne için kaygılanınca Deniz Çakır geldi dedi.

Müjde Ar ve Faruk Peker’in 29 yıl önce oynadığı ve araba camındaki tecavüz sahnesiyle Türk sinema tarihinin en çok konuşulan filmlerinden biri olan İffet’in, dizi versiyonu Eylül’ün ikinci haftası izleyiciyle buluşacak. RTÜK nedeniyle çekilmeyeceği konuşulan tecavüz sahnesiyle ilgili olarak dizinin yapımcısı GOLD Film’in sahibi Faruk Turgut son noktayı koydu. Turgut ! O meşhur sahneyi çekeceğiz, ama filmdeki kadar cesur olmayacak. Belirli bir estetik içerisinde yapacağız? dedi. Faruk Turgut, dizide Fahriye Evcen’in neden rol almadığı konusuna açıklık getirdi.

‘Ezilirim korkusu?

Turgut Projenin adı İffet olunca insanın aklına hep o sahne geliyor. Fahriye de Bunun altında çok ezilir miyim? diye kaygısı vardı. Mutsuz olacağına diğer dizilerimizden Yalancı Yarim’e aldık Fahriye’yi dedi. Deniz Çakır’ın tecavüz sahnesiyle ilgili ne düşündüğü konusunda ise Deniz Çakır’ın tecavüz sahnesiyle ilgili hiç tereddütü olmadı. 4 bölüm okuyarak girdi bu işin içine, toplam 360 sahneyi okudu ve o bir sahneyi baz almadı diye konuştu..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,292 saniyede yüklendi.