En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Fatih Dizisi Sezonun En İddialı Dizisi Görünüyor

Dizi Magazin 16 Temmuz, 12:36'de eklendi

mehmet akif alakurtTürk televizyon tarihinin en yüksek bütçeli dizisi olduğu iddia edilen ‘Fatih’ için hazırlıklar sona gelindi. Kanal D ‘de yayınlanacak olan dizinin çekimlerine temmuz ayının son günlerinde başlanacak.

Çekimler için Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan platoda çalışmalar iki katına çıkarıldı. 130 kişi gece ve gündüz durmadan çalışarak seti hazır hale getirmeye çalışıyor.
Mehmet Akif Alakurt’un başrolündeki dizide Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Hande Soral, Birkan Sokullu, Seda Akman ve Salih Bademci gibi önemli oyuncuların yer aldığı dizide, yan karakterler için ise arayış halen sürüyor.
Yönetmen Merve Girgin, yan karakterler için oldukça titiz davranıyor. Girgin, yan karakterlere uygun gördüğü isimlerle önce deneme çekimleri gerçekleştiriyor.
Girgin, daha sonra dizinin yapımcılığını üstlenen Med Yapım yöneticileriyle bir araya gelerek yan karakterler için karar veriyor. Dizinin tüm oyuncuları ise bugün Beykoz Kundura Fabrikası’na giderek hem birbirleriyle tanışacak hem de setin son halini görecek. Oyunculardan kostüm için ölçümleri de alınacak.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,290 saniyede yüklendi.