En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Fatih Harbiye’nin 4. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 18 Eylül, 13:22'de eklendi

Fatih Harbiye 4. Bölüm 00010Macit’in daha önce almış olduğu elmas yüzük, gerçek sahibini bulabilecek mi?

Macit’in teklifi, Neriman’ı zor durumda bırakır…

Şahika, sürprizlerle dolu kişiliği ve geçmişi ile herkesi çok şaşırtacaktır.

FATİH HARBİYE

4.BÖLÜM/ 21 Eylül Cumartesi 19:30

Peyami Safa’nın, hayatı ve aşkı tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği ünlü romanından uyarlanan Fatih-Harbiye’nin üçüncü bölümü 21  Eylül Cumartesi 19:30’da fox ekranlarına geliyor.

Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız olan Neriman’ın ilginç hayat hikâyesini anlatan Fatih-Harbiye adlı dizi, seyirciyi, ‘aşk ile sevgi’nin çıkmazlarıyla karşı karşıya bırakacak.

Yapımcılığını, kaliteli ve ses getiren projelere imza atan Koliba Film’in üstlendiği Fatih-Harbiye dizisinde başlıca rolleri, son dönemin en karizmatik oyuncularından Kadir Doğulu, ulusal ve uluslararası ödülleri bulunan, genç kuşağın en yetenekli ve güzel oyuncularından Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer paylaşıyor. Sadullah Celen’in yönettiği, senaryosu Hayriye Ersöz’e ait olan dizinin geniş ve sevilen isimlerden oluşan kadrosunda Dilara Öztunç, Pınar Dikici, Itır Esen, Özgürcan Çevik ve Uğur Demirpehlivan yer alıyor.

Fatih Harbiye’nin 4. Bölümünün özeti şöyle:

Annesinin bileziğini geri alabilmek adına, kapısına gittiği Macit’in teklifi, Neriman’ı zor durumda bırakır. Beklemediği bu teklif karşısında çaresizlik içinde kalan Neriman, ne yapacağını bilemez bir durumdadır. Hayatlarına esrarengiz bir şekilde giren Şahika, sürprizlerle dolu kişiliği ve geçmişi ile başta Gülter olmak üzere herkesi çok şaşırtacaktır.

Bir türlü araları düzelmeyen Neriman ve Şinasi için gergin anlar devam etmektedir. Özlem’in, Şinasi’ye yakınlaşma çabaları, yeni bir problem olarak Neriman ve Şinasi’nin karşısına çıkar. Ailesine bir şey belli etmek istemeyen Aslı, Kader ve Emre’nin acımasızca davranışları karşısında ne yapacağını bilemez. Arcaoğlu villasında hareketli dakikalar yaşanırken, Macit’in daha önce almış olduğu elmas yüzük, gerçek sahibini bulabilecek mi?

Fatih Harbiye’nin 4. Bölümü, 21 Eylül Cumartesi 19:30’da fox’da.

YAYIN TARİHİ             : 21  Eylül Cumartesi 19:30

YAPIMCI                       : Koliba Film/Ata Türkoğlu

YÖNETMEN                 : Sadullah Celen

SENARYO                     : Hayriye Ersöz

OYNAYANLAR             : Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Pınar Dikici, Itır Esen, Özgürcan Çevik, Uğur Demirpehlivan.

Fatih Harbiye 4. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aBjZgRHVDy4[/youtube]

Fatih Harbiye 4. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,346 saniyede yüklendi.