En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

”Feraye İle Cihan Birbirlerinin Yaralarını Saracaklar”

Dizi Magazin 13 Şubat, 04:43'de eklendi

atv’nin sevilen dizisi ‘Bitmeyen Şarkı’ya ‘Cihan’ olarak katılan Hakan Eratik, izleyicilere tüyo verdi: Çok sevdiği bir şeyleri kaybetmiş iki insan, birbirlerinin yaralarını saracak. Bunu yaparken de sürekli yanlış anlaşılacaklar…

 İki senedir sizi dizilerde göremiyorduk ama ‘Bitmeyen Şarkı’ ile ekrana döndünüz…
Çok uzun zamandır özel kanallardaki dizileri kabul etmiyordum. Sadece TRT’deki dizilerde rol almıştım ama sinema filmlerinde oynadım. Benim istediğim işler olmadı, beni isteyen işleri ben istemedim ve uzak kaldım… Kabul etmediğim bazı işler devam etti; pişmanlık yaşadığım da oldu.

 Başlamış bir diziye sonradan dahil olmak konusunda bir tereddüt yaşadınız mı?
Benim açımdan herhangi bir zorluğu olmadı. Daha önce bu diziyi hiç izlememiştim. Ne olup bittiğini bilmiyordum, zaten rolüm de bunu gerektirmiyordu. 

 Dizide rol almayı kabul ettikten sonra da izlemediniz mi?
“İzlemesem daha iyi olur” diye düşündüm. Sonuçta ‘Cihan’ da benim gibi dizideki karakterlerle ilgili hiçbir şey bilmiyor. Bundan sonraki bölümlerde ne kadar bilmem gerektiğini zaten yazacaklar… ‘Cihan’ ne zaman olayları, insanları keşfederse ben de o zaman öğreneceğim.

 ‘Feraye’ ile aralarında aşk olacak mı?
Çok sevdiği bir şeyleri kaybetmiş iki insan birbirlerini anlayacak. Eğer ‘Cihan’ ‘Feraye’ye âşık olacaksa da bunu içinde yaşayacak. Birbirlerinin yaralarını saracaklar. Ama birbirlerinin yaralarını sararken sürekli yanlış anlaşılacaklar.

Kaynak : Sabah

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,232 saniyede yüklendi.