En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Feride yol ayrımında. Çalıkuşu’nun 25. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 8 Nisan, 15:39'de eklendi

Çalıkuşu-25.-Bölüm-0011Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Çalıkuşu”nun bu bölümünde; Feride, Kamran’la ilgili gerçekleri öğrendiğinde, kaçıp gitmekle gerçekleri kabullenip, yaşamaya devam etmek arasında bir seçimle karşı karşıya kalıyor

Feride’den günlerdir gerçekleri sakladığı için utanan ve vicdanı sızlayan Kamran, olacak her şeyi göze alıp, doğruları Feride’ye anlatmaya karar verir. Gelecekleri, Feride’nin vereceği karara bağlıdır. Feride olanları kabul eder mi, yoksa sonsuza kadar Kamran’dan gidecek midir?
Kamran’ı üzmek, nişanlısıyla arasını bozmak isteyen Azelya ise, ikisinin kaldıkları kulübeye gider. Kamran’ın canını yakarak kendi acısını hafifletmek ister. Bunu öğrenen Yusuf, Azelya’ya engel olmak için harekete geçer ancak acele etmesi gerekecektir.
Neriman sokağa atılınca hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Hem kendisinin hem de bebeğin hayatı tehlikededir. Kamran, hastaneye çağrılır. Bebeği kendi çocuğu sanan Kamran, yine bir kararın eşiğindedir.
Feride, Neriman’ın Kamran’dan gebe olduğunu öğrenince ne yapacaktır

Yayın Tarihi    :10 Nisan Perşembe/2014

Yayın Saati    :20.00

Çalıkuşu 25. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PrGvoSXA9OY[/youtube]

Çalıkuşu 25. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,336 saniyede yüklendi.