En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Gönül İşleri 20 Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 27 Şubat, 22:44'de eklendi

Saadet’in tesadüf eseri öğrendiği sır, sırtına yük olur. Yıllardır kardeşi bildiği Sevda, Muzaffer’in hastanede yazdığı mektuba göre öz kardeşleri değildir. Okuduklarının yanlış olduğuna inanmak üzereyken Süreyya’nın yaptığı telefon konuşmasına şahit olur. Belli ki geçmiş büyük bir sırrı, Muzaffer ve Süreyya’nın evliliğinin katili olan bir günahı saklamaktadır. Saadet gerçeği öğrenmeye karar verir ve Kemal’den yardım ister. DNA testi yaptırıp aklındaki sorulardan sonsuza kadar kurtulmayı planlamaktadır.

Sevda ve Bedir kaçma planları yapıyor.

Bütün bunlardan habersiz olan Sevda ise Bedir’le bir kararın eşiğine gelmiştir. Tibet’in tehditleri, Sevda’nın kalbindeki aşka engel olamaz ve Bedir’le kaçma planları yaparlar. Ama hiç beklemedikleri birisi bu planı öğrenecektir.

Pamir Pekin ve Selma Ergeç Gönül İşeri 20 Bölüm 003

Süreyya’nın evdeki varlığı, bütün ev halkının canını sıkacaktır.

Muzaffer, hastaneden çıkıp eve gelmiştir. Henüz bakıma ihtiyacı olduğundan Süreyya da onunla birlikte eve gelir. Süreyya’nın evdeki varlığı, bütün ev halkının canını sıkacaktır. Özellikle Servet, annesini affetmeye yanaşmaz. Yine de Muzaffer’in hassas kalbi bir kez daha kırılmasın ve üzülmesin diye tahammül edeceklerdir birbirlerine.

Muzaffer babamız “bu evde bundan sonra gizli saklı iş yapılmayacak” diye söylenedursun kızlarımızın üçünün de, hatta Süreyya’nın bile sırları vardır.

Sinem Kobal ve Can Yaman Gönül İşeri 20 Bölüm 005Yapımcı: TMC / Erol Avcı

Yönetmen: Türkan Derya

Senarist: Necati Şahin

Oyuncular: Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Sinem Kobal, Timuçin Esen, Gonca Vuslateri, Kaan Yılmaz, Can Yaman, Nihan Büyükağaç, Sezai Aydın, Zerrin Nişancı, Tuğçe Altuğ, Ali Ersan Duru.

Yayın Günü:  1 Mart   Pazar

Yayın Saati:  20.00 20.Bölüm / Yeni Bölüm

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,580 saniyede yüklendi.