En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Gönül İşleri 5. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar 8 Kasım, 03:56'de eklendi

Alev’in marifetiyle bütün aile Yılmaz’ın ihanetini öğrenmiştir. Bedir de Servet’in hamileliğini saklama nedenini.

Bunu duyan Yılmaz, Alev’in kapısına dayanır. Amacı hesap sormaktır ama hesapta olmayan şeyler olur; Yılmaz kavganın ortasında kalbini tutar ve yere yığılır. Hastane, doktor derken bütün aile toplaşır. Elleriyle boğacakları hain eniştelerine bir şey olmasın diye dua ediyorlardır şimdi. Servet belki de ilk kez Yılmaz’ı gerçekten kaybetme korkusu yaşar.

Asrın nihayet cesaretini toplayıp Saadet’in karşısına çıkar. Hayatını mahveden adamı karşısında gören  Saadet kararlıdır, Komiser Kemal’e bütün gerçekleri anlatacaktır. Asrın ise aşk karşısında boynu kıldan ince Saadet’in vereceği kararı bekler.

Saadet ve Sevda aşk hayatlarının rüzgârına kapılarak işleri ihmal edince Servet’in hışmına uğramaktan da kaçamazlar; artık herkesin hayatını nasıl yaşayacağına karar vermesi gerekmektedir. Sevda ve Saadet, ablalarının istediği o kararı artık vermişlerdir.

Yapımcı: TMC / Erol Avcı

Yönetmen: Türkan Derya

Senarist: Necati Şahin

Oyuncular: Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Sinem Kobal, Timuçin Esen, Fırat Çelik, Kaan Yılmaz, Can Yaman, Nihan Büyükağaç, Sezai Aydın, Zerrin Nişancı, Tuğçe Altuğ, Ali Ersan Duru

Yayın Günü:  9 Kasım  Pazar

Yayın Saati:  20.00 – 5. bölüm

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 0,773 saniyede yüklendi.