En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Google Adsense Alternatifi Para Kazandıran Reklam Firmaları

Dizi Magazin, Haberler, Teknoloji 27 Nisan, 15:05'de eklendi

AReklam yeni nesil reklamcılık ile performansı bir araya getiren sonuç odaklı çözümleri fark yaratmaya devam ediyor. İnteraktif reklam modellerini bir arada barındıran AReklam reklam veren markalara özel geliştirmiş olduğu stratejik planlamaları ile maxsimum verimi elde etmek üzere her kampanyada 7 farklı kategoride 400+ web sitesi ile daha fazlaya kişiye erişiyor ve başarı çıtamızı sürekli yükseltiyoruz.

İnteraktif reklam modellerinde geri dönüşleri yüksek olduğunu savunana Areklam kampanya yöneticileri.
Geniş ölçülü reklam modellerin kullanıcı tarafınfan daha fark edilir olması nedeni ile markaya perfomans ve brandingi bir arada sağlıyoruz.

Alışıla gelmiş intersitial reklam modellerinin yanında video intersitial,interaktif form intersitial,retargeting intersitial ve pazar payını sürekli arttıran mobil cihazlara özel farklı mobil intersitial çözümleri sunuyoruz.

Her geçen gün daha da büyüyen networkümüz ve 400’den fazla websitesi ile hizmetinizdeyiz…

AReklam Kimdir?

AReklam, 2012 yılında dijital medyanın iş ve günlük hayatımızda oynayacağı rolün önemi ve doğacak olan profesyonel hizmet ihtiyacı düşünülerek kurulmuş, “internet reklamcılığı” konusunda uzmanlaşmış bir reklam ajansıdır.

Şirketlerin dijital mecrada tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek konumda olan AReklam, başarının uzun soluklu işbirlikleri ile yakalanabileceğinin bilincindedir. Her kurum ve kuruluşun dijital medyada yer almasının kaçınılmaz olduğu günümüzde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözüm ortağınız olarak tecrübe ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmayı amaçlıyoruz.

Mevcut ve potansiyel hedef kitleniz tarafından da ulaşılabilir olmanızı amaç edinen AReklam,internet reklamcılığına yönelik verdiği hizmetlerle markanıza değer katar.

Markalar için “Medya Pazarlama” stratejileri oluşturur, iletişim sürecindeki uygulamaların baştan sona üretim ve yönetimini üstlenir.

Markanızı doğru sosyal medya platformlarında konumlandırarak; sosyal medya pazarlama ürünleri ile takipçi toplulukları yaratır. Aktif iletişim ve etkileşim sürecini yöneterek, satış potansiyelinizi artırırız.

AReklam; İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, strateji, tasarım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 1,460 saniyede yüklendi.