En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Gülben Ergen’den Erkan Yolaç’a Sürpriz

Tv Magazin, Video Galeri 3 Haziran, 15:45'de eklendi

Alişan ve Çağla Şikel Altuğ’un sunumuyla ve birbirinden renkli konuklarıyla Her Şey Dahil’in bu sabahki konukları sevilen şarkılarıyla Elif Karlı ve unutulmaz yarışma programı ‘Evet-Hayır’ ile milyonların kalbine taht kuran, Türkiye’nin efsanavi sunucusu Erkan Yolaç’tı.

Şarkıcı Elif Karlı şarkılarıyla dinleyenlere müzik ziyafeti çektirirken, Erkan Yolaç da elbette, meşhur yarışması ile seyircilere kahkahalar attırdı! Stüdyodan seçtiği konukları sahneye davet eden Yolaç, ‘Evet-Hayır’ oynayarak karşısındakileri terletirken formundan hiçbir şey kaybetmediğini de birkez daha kanıtladı.

GÜLBEN ERGEN’DEN ERKAN YOLAÇ’A SÜRPRİZ!

Yarışmayla ilgili anılarını anlatırken ‘Her Şey Dahil’ ekibinin bulduğu görüntüleri izleyen Yolaç’a ve ekranları başındakilere programın bir diğer sürprizi ise Gülben Ergen’in 15 yaşındaki görüntüleri oldu. 15 yaşındayken ‘Evet-Hayır’ programına katılan Gülben Ergen’in güleryüzü ve sempatik tavırlarıyla genç kız görüntüleri izleyenleri ekrana kitledi. Tam bu görüntülerin üstüne de Gülben Ergen’in, Erkan Yolaç’a sürpriz yapıp stüdyoya gelmesi programın neşesine neşe kattı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 0,439 saniyede yüklendi.