En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Güldür Güldür Show 2 Ekim Perşembe Show TV’de

Dizi Resimleri 1 Ekim, 02:07'de eklendi

Ekranların fenomen eğlence programı BKM yapımı “Güldür Güldür Show”, birbirinden eğlenceli skeçleriyle Perşembe akşamı Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. “Güldür Güldür Show”a yeni bölümünde; Yonca Evcimik konuk olacak.

Ekranların yeni fenomen tartışma programı “Ben Seni Dinledim”,  bu hafta “Güldür Güldür Show”da. Evli çift Burcu ve Hüseyin, bilim adamı Mesut ve Ankara stüdyolarından İsmail, insanlığın gelişimini tartışacak. Program sunucusu Nezaket, neden tuhaf davranacak?

Ailelerinden gizli müzikhole giden ergenler İsmail ve İbrahim’in başına neler gelecek? Şarkıcı Burcu’ya aşık olan İsmail, Burcu’nun belalısı Mesut’un elinden kurtulabilecek mi? İbrahim’in ablası Yonca Evcimik, çocukların kurtulmasını sağlayabilecek mi?

Düğünü basarak gelini kaçıran Bahadır, babası Bilal’in elinden nasıl kurtulacak? Bilal, gelinin kaçtığı nişanlısı ile karşılaşınca neler yaşanacak?

Daha önce müttefiklik anlaşması imzalayan iki devlet başkanı Bilal ve Şevket, anlaşmayı bozmak ve ‘boşanmak’ için uluslararası mahkemeye başvurursa neler olur? Bilal ve Şevket bu ayrılıktan nasıl etkilenecek?

Kızının Bilal ile tatile gitmesini istemeyen Şevket, Bilal’e neler yapacak? Şevket’in korkunç yüzünü gören Bilal, onun elinden nasıl kurtulacak? Şevket, kızlarının erkek arkadaşlarına ne gibi işkenceler yapacak?

Hepsi ve bol bol kahkaha bu hafta “Güldür Güldür Show”da…

“Güldür Güldür Show”, kahkaha dolu skeçlerin yer aldığı yeni bölümüyle, 2 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

YAPIM                                  BKM

YÖNETMEN                              MELTEM BOZOFLU

SENARYO EDİTÖRÜ                 MURAT KEPEZ

OYUNCULAR                   ALİ SUNAL, ALPER KUL, AYLİN KONTANTE, DOĞA RUTKAY, ÖZGE BORAK, ÇAĞLAR ÇORUMLU, ERDEM YENER, ONUR BULDU, ONUR ATİLLA, AZİZ ASLAN, MELTEM YILMAZKAYA, AYŞEGÜL AKDEMİR, BURAK TOPALOĞLU, ÖZGÜN AYDIN, UĞUR BİLGİN

MÜZİK                                      RAMİZ BAYRAKTAR

Güldür Güldür

Güldür Güldür

Güldür Güldür

Güldür Güldür

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,129 saniyede yüklendi.