En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Güllü, Oğlunu Kurtarıyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 28 Nisan, 22:19'de eklendi

Kanal D’nin, başrollerinde Özgü Namal, Caner Cindoruk ve Ebru Özkan’ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Hanımın Çiftliği”nin bu bölümünde; Güllü, büyük mücadeleler sonunda oğlu Muzaffer Ali’yi kurtarıyor.

Halide, Muzaffer Ali’nin kurtarılması için gereken paraya karşılık Güllü’den çiftliği istemiştir. Fakat tam da o sırada gelen bir telefon Güllü’nün imdadına yetişir.  Banka istediği miktarda kredi vermeyi kabul etmiştir. Lakin Güllü’nün çiftliği ipotek ettirmesi gerekecektir. Güllü bankadan aldığı para ile oğlunu kurtarır. Şimdi ne yapıp edip çiftliğini de kurtarmalıdır. Halide ise tüm bu süreç sonunda yapayalnız kalmış, kimsenin sevmediği, istemediği bir kadın olmuştur. Teselliyi kendisini seven ve bunu her fırsatta ortaya koymaktan çekinmeyen Ekrem’de bulacaktır. Güllü çiftliğin üzerindeki ipoteği kaldırmak için canla başla çalışırken, Halide tüm hayatını altüst edecek bir haber alır. Bu hem mutlu, hem mutsuz, hem hayırlı, hem de onu yıkıma sürükleyecek bir gelişmedir. Dahası kaderin Güllü ve Halide ile işi henüz bitmemiştir.

Yapım          : Gold Film / Faruk Turgut

Yönetmen      : Adnan Güler

Senaryo       : Nuran Evren Şit – Elif Umsan Ergüden

Müzik          : Mazlum Çimen

Oyuncular     : Özgü Namal (Güllü), Caner Cindoruk (Kemal), Ebru Özkan (Halide), Mahir Günşıray (Ekrem ), Gözde Kansu (Seher), Necip Memilli (Ramazan), Işık Aras (Seyyare), Can Kolukısa (Yasin Ağa), Evrim Solmaz (Gülizar), Hakan Boyav (Berber Reşit), Mehmet Çevik (Cemşir), Zuhal Gencer Erkaya (Zehra), Nazan Ayaz (Hacer), Ali Düşenkalkar (Kabak Hafız), Tuğçe Ersoy (Pakize), Burç Kümbetlioğlu (Ahmet), İmer Özgün (Fattum), Kadir Özdal (Yılmaz), Barış Çakmak (Selim), Turgut Bağır (Muhsin Usta)

Yayın Tarihi :  29 Nisan Cuma/2011

Yayın Saati  :  20.00

Hanımın Çiftliği 63. Bölüm Fragmanı

Hanımın Çiftliği 63. Bölüm Resimleri


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,880 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort