En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Güneşi Beklerken’de Kerem’den Zeynep’e romantik jest

Dizi Magazin 13 Ağustos, 11:09'de eklendi

Kerem Bursin ve Hande Doğandemir 00001Kanal D’nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer ve Hale Akınlı’nın paylaştıkları sevilen dizisi “Güneşi Beklerken”in bu akşam ekrana gelecek bölümünde; Zeynep’in Gölyazı’na dönmesine engellemek isteyen Kerem, ona romantik bir sürpriz yapacak.

Kerem’in yine kendisini olmadık bir yere götüreceğini düşünen Zeynep, önce gitmek istemiyor. Ancak Kerem, onu ikna etmeyi başarıyor. Deniz kenarına geldiklerinde ise Zeynep’i büyük bir sürpriz bekliyor. Kerem denizde kaybolan babasının anısına öyle bir jest yapıyor ki, Zeynep gözlerine inanamıyor.  Kerem Zeynep, 600 adet beyaz gülü, Tayfun Kaptan için birlikte denize atıyorlar.

Romantik sahnelerin çekimi Kilyos’ta gerçekleştirilirken denize atılan gülleri su altından görüntülemek için sualtı kamerası da kullanıldı. Çekim aralarında ise ekip çektikleri sahneleri monitörden hep birlikte izledi.

Bu romantik jest, Zeynep’i Kerem’e bir adım daha yaklaştırırken, genç adam yalanını daha ne kadar sürdürecek ? Güneşi Beklerken yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00’deKanal D’de.

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Aylin 17 Ağustos 2013

Günesi beklerken cok güzelllll!!!!!

Sayfa da58 sorgu var. 1,329 saniyede yüklendi.