En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Gurbette Aşk’ın 2. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 30 Kasım, 03:09'de eklendi

Gurbette Aşk 2. Bölüm 00001Hayattaki en büyük korkusu oğlu Osman’ı Alman bir kıza kaptırmak olan Salih, Nina’yla tanışınca ne tepki verecek?
Babasının tepkisinden korkan Osman, Nina’nın kendisini Nihal adında bir Türk kızı olarak tanıtmasıyla şok olur… İşler iyice arap saçına dönmüştür… Salih ve Saniye Nihal sandıkları Nina’yı evlerinde misafir ederler. Nina’yı çok seven ve daha yakından tanımak isteyen Saniye onu evde ki güne davet eder. Nina için bu kadın günü tam bir sınav olacaktır. Kadınlar gününe gitmeye hazır olduğunu düşünen Nina’yı günde hiç ummadığı sürprizler beklemektedir.
Ayağının tozuyla Almanya’ya gelen Şafak, Türkiye’ye dönmek zorunda kalan bir Turizm acentesinin dükkânını devralır. Öte yandan Mahalleye yeni gelen ve tanımadığı Şafak’ı gören kaçak Cemal onu yabancılar şubesinden bir polis zanneder.

Hisseli Harikalar yapımcılığında, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı dizinin senaryosunu Caner Güler, Ömer Pınar ve Volkan Girgin yazıyor. Başrollerini Cezmi Baskın, Gökhan Alkan, Müge Boz, Wilma Elles ve Serhat Özcan’ın paylaştığı dizinin kadrosunda Sinan Çalışkanoğlu, Zuhal Yalçın, Bihter Dinçel, Sina Özer, Erdem Baş, Derya Uçar, Derya Beşerler, Sılay Ünal, Emre Cilasun, Metin Yıldırım, Kaan Yılmaz ve Kerem Fırtına yer alıyor. “Gurbette Aşk” 01 Aralık Pazar günü, saat 19.50’de TRT’1’de…

Gurbette Aşk 2. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N9DpVixv9jQ[/youtube]

Gurbette Aşk 2. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,229 saniyede yüklendi.