En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Gurbette Aşk’ın 3. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 6 Aralık, 18:06'de eklendi

Gurbette Aşk 3. bölüm 00001

“Alman Nina’nın, bol köpüklü Türk kahvesiyle imtihanı!”

 

Yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı, başrollerini Cezmi Baskın, Gökhan Alkan, Müge Boz, Wilma Elles, Zuhal Yalçın ve Serhat Özcan’ın paylaştığı Gurbette Aşk’ta bu hafta;

Kendini Türk kızı olarak tanıtan Nina, Osman’ın annesinin kadınlar gününde tam anlamıyla jüri önüne çıkmıştır. Yapacağı en ufak bir hata onun Alman olduğunu ortaya çıkarmaya yetecektir.  Beceremediği tek şeyi yapması istenince ne yapacağını bilemez: “Bol köpüklü Türk kahvesi”. Nina müstakbel kayınvalidesi ve arkadaşlarının bu gününde, bu zorlu sınavdan nasıl geçeceğini bilemez…

Bu arada Hans’a Türkiye’den beklediği bir zarf gelir. Bu zarfı Hans’a teslim eden Helga için şüphe dolu günler başlamıştır. Zarfta ne olduğunu merak eden, ancak kocasından cevap alamayan Helga, sırrı çözmeye çalışır.

Mehmet ve arkadaşları en sonunda rap kliplerini çekerler ve internete yükleyip izlenmesi ve beğenilmesi için beklemeye başlarlar.

Neo Nazilerle başı belada olan Thomas ile Gerta arasında bir yakınlaşma olur, fakat iyi başlayan akşamları hiç beklenmedik kötü bir durumla mahvolur.

“Gurbette Aşk” 08 Aralık Pazar günü, saat 19.50’de TRT’1’de…

Gurbette Aşk 3. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RKLU2R8TlTo[/youtube]

Gurbette Aşk 3. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da58 sorgu var. 0,856 saniyede yüklendi.