En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Güzel Köylü 22. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar 19 Kasım, 05:42'de eklendi

Kına gecesini rezil eden Yusuf ve Bünyamin, Kemal’i kaçırma planında başarısızlığa uğramışlardır. Hüsnü’ye yakalanırlar. Hüsnü ve ahali Yusuf ve Bünyamin’e karşı çıkarak Hüsnü’nün evinden gönderirler. Ancak Yusuf ve Bünyamin Kemal’i bu evlilik konusundan caydırmak için planlar kurmaya devam ederler.

Köyde hummalı bir şekilde düğün hazırlıkları sürmektedir. Herkes bu düğün için hazırlanmaya başlar. Bu düğüne en çok özenenlerden birisi de Kamuran’dır.

Kaan ise bir atak yaparak Gül’e düğünde giymesi için bir elbise hediye eder. Gül bu elbiseyi giymesinin yanlış anlaşılmaya neden olacağını söylese de Kaan bu konuda ısrar eder. Kaan’ın Gül’e düğün için elbise aldığına tanık olan Celal ve Ayten ise Cemal ve Kamuran’a bu konudan bahsederler. Kamuran, Kaan ve Cemal, Gül’ün düğünde hangi elbiseyi giyeceğini merakla beklemeye başlar.

Yapımcı : Gold Film
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo : Baykut Badem ve Filiz Ekinci
Oyuncular: : Gizem Karaca (Gül), Mehmet Ali Nuroğlu (Kaan), Berk Cankat (Cemal), Ahmet Mümtaz Taylan (Hüsnü), Zerrin Sümer (Sultan Ana) , Ali İpin (Yusuf), Esin Civangil (Kamuran), Erkan Sever (Muhtar Niyazi), Ömür Özdemir (Hikmet)…

Yayın Günü: 19 Kasım Çarşamba
Yayın Saati: 20.30 – Yeni Bölüm – 22.blm

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,728 saniyede yüklendi.