En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Güzel Köylü 36. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 23 Şubat, 17:15'de eklendi

Cemal ve  Gül’ün gizlice nikah kıyacağını öğrenen Kaan ortalığı ayağa kaldırır ve Sultanana başta olmak üzere herkesi haberdar eder. Herkes bu nikaha engel olmak için nikah dairesine  doğru yol alır.  Niyazi’nin yanında Sultanana olduğu için Cemal’e haber vermek için çeşitli  yollar dener ancak bir türlü başarılı olamaz.

Gül ve Cemal’in nikahını engellemek için  arabayla hız yapan Kaan ve Hüsnü’nün başı polislerle derde girer. Ancak Hüsnü, Yusuf’un aklına uyup polisten kaçınca polisler Hüsnü’lerin peşine düşer, en nihayetinde de nikah salonunun önünde yakalanırlar.

Öte yandan Gül ve Cemal binbir güçlük ve aksilik sonucunda hayalini kurdukları  nikahı hayalini kurdukları yerde başarırlar, sonunda evlenirler. Üstelik bundan çok az kişinin haberi olur.

28

Yayın Günü:  25 Şubat Çarşamba

Yayın Saati:  20.30 / Yeni Bölüm – 36.blm

Yapımcı     : Gold Film

Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan

Senaryo    : Baykut Badem ve Filiz Ekinci

3

Oyuncular:          : Gizem Karaca (Gül), Mehmet Ali Nuroğlu (Kaan), Berk Cankat (Cemal),  Ahmet Mümtaz Taylan (Hüsnü),  Zerrin Sümer (Sultan Ana) ,  Ali İpin (Yusuf), Esin Civangil (Kamuran), Erkan Sever (Muhtar Niyazi), Ömür Özdemir (Hikmet)…

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,168 saniyede yüklendi.