En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hande Soral Resimleri ve Biyografisi

Kadın Oyuncular 30 Haziran, 01:29'de eklendi

Hande Soral, 2 Şubat 1987 yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünyaya geldi. Liseyi Turgutalp Anadolu Lisesin de tamamlayan Soral, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psiloloji öğrencisi.

Genç oyuncunun oyunculuk macerası ise oldukça ilginç. Trt’de yayınlanan Tolga Çevik‘in oynadığı “Komedi Dükkanı” programına seyirici olarak katıldı. Gösteride seyirciler arasından birinin katılması gerekiyordu. 5 dakikalık bir eşlik için Hande Soral sahneye çıktı. Ama ekrana çok yakıştığını fark eden yönetmen gösteriyi 5 dakikadan 45 dakikaya çıkardı. Buda Hande Soral için bir başlangıç oldu. Programdan sorulu cast ajansının da dikkatini çeken oyuncu, o sıralar haırlanmaktda olan bir bir dizinin oyuncularını arıyorlardı. “Küçük Kadınlar” dizisinde asi Armi (Armağan) rolü için Hande Soral çok uygundu. Yapılan deneme çekimleri ile başarı sağlayan Soral, 2008 yazında “Küçük Kadınlar” ile merhaba. Hem dizi sevildi hemde Armi karakteri ile Hande Soral.

 Bir Günah Gibi dizisinde rol aldıktan sonra Alev Alev dizisinde Ümran karakterine hayat cerdi. Sevilen genç oyuncu yeni sezonda Fatih dizisinde rol alacak.

Hande Soral Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 0,911 saniyede yüklendi.