En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hangi Olay Serenay Sarıkaya’yı Duygulandırdı?

Dizi Magazin 2 Aralık, 20:25'de eklendi

2015 senesinde kanser korkusu ile karşı karşıya kalan Serenay Sarıkaya, bu zaman diliminden sonra oldukça bilinçlendi ve Kanser ve Hayat derneğinden Dida Kaymaz ile ortak çalışmalar yürüttüğü ortaya çıktı.

Sarıkaya’nın başta Mavi olmak üzere çalıştığı hemen hemen tüm markalara “Bazı ürünlerden ele geçirilen geliri Kansersiz Hayat Derneği’ne bağışlayın” koşulu koştuğu öğrenildi. Yetkililer bunu kabul etmezse ise güzel oyuncu, aldığı fiyatın bir bölümünü derneğe bağışlıyor. Kaymaz ise Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji/Hematoloji Yataklı Servisi ve İlik Nakli Bölümü’nün girişindeki duvara oyuncunun ismini yazdırdı.

Dida Kaymaz duvarda yazılı olan Sarıkaya’nın “Her çocuğun korkusuzca hayal kurmaya hakkı vardır” tümcesi için de “Sevgili Serenay, bu sözüyle derneğimizin emelini ve hedefini özetledi” diye konuştu.  Aynı zamanda Serenay Sarıkaya, sık sık kanser hastası miniklerle bir araya gelip onlara moral veriyor. Güzel oyuncu, duvarda kendisine ait sözün yazılı olduğunu görünce oldukça duygusal anlar yaşadı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,231 saniyede yüklendi.