En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hatice Şendil’i Zorlu Bir Sınav Bekliyor

Dizi Magazin 14 Eylül, 09:46'de eklendi

Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil

Türkan Şoray ile Kadir İnanır’ın başrolleri paylaştığı 1977 yapımı “Dila Hanım”, televizyona uyarlandı. Türk sinemasının bu unutulmaz eserinin dizi versiyonunda, Şoray yerine Hatice Şendil var. Dizide kocasını öldüren adamdan intikam almaya and içen ama devamında aşk ile düşmanlık hisleri arasında sıkışıp kalan Dila Hanım’ı oynayan Şendil, kariyerinin belki de en önemli sınavını veriyor.

Hürriyet’in sorularını yanıtlayan Hatice Şendil, çekimlerin yapıldığı Adana’nın Pozantı ilçesini çok enteresan bir yer olarak tanımlıyor.

1 aydır bölgede devam eden çekimlerle ilgili konuşan Şendil, “Enerjisi çok farklı bir kere. Coğrafyası güzel… Naif, güzel ve mert insanları var. Ayrıca benim erkek arkadaşımın (Burak Sağyaşar) memleketi” diye konuştu.

Canlandıracağı Dila Hanım karakterinden de bahseden Şendil, “En başta ben Dila Hanım olarak başlamıyorum işe. İdealist bir avukat rolündeyim. Bu avukat, feodal yapıda yetişmiş bir adamla evleniyor. İdealizmle hayata tutunduğu için, bu kültürü ilk zamanlar çok yadırgıyor. Zamanla Dila Hanım olma süreci başlıyor. Ve devamında o malum imkansız aşk doğuyor” diye konuştu.

Dila Hanım dizisi bu akşam saat 20.00’de Star TV’de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 1,287 saniyede yüklendi.