En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hayat Şarkısı Dizisi – Kanal D

Dizi Arşivi 24 Şubat, 20:06'de eklendi

Hayat Şarkısı Dizisi 48. Bölümü ile 2 Nisan Salı Saat 20.00’de Kanal D’de | Burcu Biricik ve Birkan Sokullu | Sezon: 2 | Most Production

Cevher konağında mahkeme kararı beklenmektedir. Öte yandan Hatice Hala, Bayram’ın Hülya ve Kerim’i kaçırttığı sırrını kimseye anlatamama sıkıntısı ile kıvranırken, Bayram suçunu itiraf etmeye karar verir. Hazer’in eski karısı önce Zeynep’i ardından da kafede Hülya’yı taciz eder. Hülya bütün bunlardan çok rahatsız olup konuşmak için gittiği işyerinde Hazer’in kendisini aslında nerden tanıdığını öğrenir.

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı ve Resimleri İçin Tıklayınız >>>

Hayat Şarkısı Dizisi Gün Değiştirdi

Yaren ve Mehmet’in hikâyesi herkesi ekrana kilitleyecek!

Yapımını Dark Story; Sema Ergenekon – Eylem Canpolat’ın yaptığı, başrollerini Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın paylaştığı

Kanal D’nin yeni dizisi Kara Yazı 28 Mart Salı günü izleyicisi ile buluşacak.

Sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan

Yaren Uluçınar’ın hikâyesini konu alan Kara Yazı ekranların en beğenilen ve takip edilen projesi olmaya aday.

Kanal D’den bahar sürprizi!

2 Nisan Pazar günü Kanal D’de uzun zamandır ekranlarda görülmeyen bir yayın akışı olacak. Sektörde yaptığı ilklerle adından söz ettiren ve bu özelliği ile amiral gemi unvanını yıllardır koruyan Türkiye’nin kanalı Kanal D’de iki dizi arka arkaya ekrana gelecek.

2 Nisan Pazar… Bodrum Masalı :20.00   Hayat Şarkısı           :21.00 (özetsiz)

Pazar günleri TMC yapımcılığında ekrana gelen, Kanal D’nin sevilen dizisi  Bodrum Masalı 2 Nisan Pazar gününden itibaren 1 saat yayınlanacak. Özetsiz girecek dizinin başlama saati 20.00.

7’den 77’ye herkesin beğeni ile takip ettiği ve yayınlandığı günden bu yana hayran kitlesini her geçen gün artıran Bodrum Masalı, aynı gününde sevenleri ile buluşmaya devam edecek.

İki sezondur Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Most Productions imzalı          Hayat Şarkısı ise 2 Nisan Pazar’dan itibaren saat 21.00’de ekrana gelecek. Bodrum Masalı gibi özetsiz yayına başlayacak olan dizinin süresinde ise bir kısalma olmayacak.

Seyirci ,ilklerin kanalı Kanal D ekranında bir akşamda iki dizi izleme keyfini doya doya yaşayacak!

 

KANAL D / TWITTER 360 CANLI YAYININI İLK KANAL D YAPTI!

Türkiye’nin kanalı Kanal D kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği “ilk”lerle sektörün öncüsü oldu.

 

Bu özelliği ile yıllardır amiral gemi pozisyonunu koruyan

Kanal D dün de Twitter 360 derece canlı yayını ile bir ilk’e daha imzasını attı.

 

Facebook ve YouTube’un ardından 360 derece canlı yayın özelliğini duyuran Twiitter, hem masaüstünden hem de mobilden takip ediliyor. “LIVE 360” etiketi bulunan paylaşımlarda kullanıcıların interaktif olarak görüntü açısını yönlendirebilmesi ve hareket ettirebilmesi için ekrana dokunmaları ya da ekranı sağa-sola çevirmeleri yeterli.

 

Twitter 360 derece canlı yayınını ilk kez sevilen dizi Hayat Şarkısı ile yapıldı. Burcu Biricik, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Aydan Taş ve Deniz Hamzaoğlu’nun katıldığı yayında keyifli anlar yaşandı.Ecem Özkaya Üstündağ’ın canlandırdığı Melek karakterinin kafesi’nde gerçekleştirilen çekimden Twitter kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi ile takip edildi.

Beste Kökdemir Hayat Şarkısı Dizisinde

Beste Kökdemir - Not Defteri 2. Bölüm 00005Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı’na yeni isim!

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Pelin Öztekin, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Filiz Ahmet, Aydan Taş ve Deniz Hamzaoğlu’nun paylaştığı, yapımcılığını ise Most Productions’ın üstlendiği dizinin kadrosuna daha önce ‘Tatlı Küçük Yalancılar’, ‘Poyraz Karayel’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de rol alan Beste Kökdemir dahil oldu.

Zeynep Köse Hayat Şarkısı Kadrosunda

Zeynep Köse - YoncaKanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı’na yeni isim!

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Pelin Öztekin, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Deniz Hamzaoğlu ve Filiz Ahmet’in paylaştığı yapımın yeni bölümünde son olarak ‘Güllerin Savaşı’nda izlediğimiz Zeynep Köse de yer alacak. Oyuncunun nasıl bir rolü canlandıracağı veya konuk/kalıcı olup olmayacağı ise henüz net değil.

Hayat Şarkısı, yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de!

Hayat Şarkısı’nın 2. Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Hayat Şarkısı DizisiKanal D’nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi “Hayat Şarkısı”nın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Most Productions’un yaptığı, başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Pelin Öztekin ve Olgun Toker’in yer aldığı yapım, yeni bölümleri 20 Eylül’den itibaren ekrana gelmeye başlayacak.

Hayat Şarkısı, yeni sezonuyla 20 Eylül Salı 20:00’de Kanal D’de!

 

Son Olarak 7 Güzel Adam’da Rol Alan Uğur Karabulut Hayat Şarkısı Dizisinde

Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı‘nın kadrosuna yeni bir isim daha!

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Pelin Öztekin ve Seray Gözler’in paylaştığı yapımın kadrosuna son olarak ‘Yedi Güzel Adam‘da rol almış olan Uğur Karabulut da dahil oldu. Melek’in (Üstündağ) eski bir arkadaşına hayat verecek olan oyuncu, konuyla ilgili olarak “Bu salı Hayat Şarkısı’na Kemal karakteriyle dahil oluyorum. Kemal’in kimlerle nasıl bağlantıları var, hangi dengeleri nasıl etkileyecek, hep beraber göreceğiz” dedi.

Hayat Şarkısı, yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

Defne Halman, Hikmet Karakteri ile Hayat Şarkısı Dizisine Dahil Oldu

defne halmanKanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı’na yeni oyuncu!

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Pelin Öztekin ve Seray Gözler’in paylaştığı, Most Productions imzalı yapımın kadrosuna geçtiğimiz hafta yayınlanan 13. bölüm itibariyle Hikmet karakteriyle, genellikle tiyatro sahnelerinden tanınan, ekranda ise son olarak ‘Maral’ vesilesiyle izlediğimiz Defne Halman dahil oldu.

Hayat Şarkısı, yeni bölümleriyle her Salı 20.00’de Kanal D’de!

Burcu Biricik’in Esmer İmajı

Burcu Biricik Esmer - Hayat Şarkısı

Mahir’le Buluşan Hülya, Tanınmamak İçin Tarzını Değiştirdi.

Kanal D’nin başrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu, Pelin Öztekin, Deniz Altan, Aydan Taş, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Sibel Melek Arat, Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, Elif Sevinç’in paylaştıkları, beğeni ile izlenen dizisi “Hayat Şarkısı”  12 Nisan Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizide Hülya karakterini canlandıran ünlü oyuncu Burcu Biricik, Hayat Şarkısı için imaj değişikliğine gitti. İlk defa siyah saçla izleyici karşına çıkan ünlü oyuncunun bu değişimi büyük beğeni kazandı.

Mahir ile sürekli bir iş birliği içerisinde olan Hülya bu sefer başka bir amaç için Mahir ile buluşmaya gider. Bu gizli buluşmada kimseye tanınmak istemeyen Hülya kılık değiştirir ve Siyah peruk takar.

Hayat Şarkısı sürprizlerle dolu yeni bölümü ile 12 Nisan Salı akşamı Kanal D’de..

İşte Hayat Şarkısı Dizisinde Cem karakterime hayat Veren Recep Güneysu

hayat-şarkısı-8-004Recep Güneysu Almanya’da doğup büyüyen ve uzun zamandır yurt dışında modellik yapan bir genç oyuncu adayıdır. 2004 yılında Mister Strausberg isimli güzellik yarışmasında 2. olan Recep Güneysu, bir çok markanın yüzü olup aynı zamanda podyum mankenliği yapmıştır.

Hayat Şarkısı dizisine 8 bölümde dahil olan Recep Güneysu ilk kez oyunculuğu denemiştir. Hayat Şarkısı dizisinde Hülya’nın geçmişinde yer almış olan Cem karakterine hayat verecek olan Recep Güneysu, kısa sürede bir bayan izleyicinin dikkatiniçekmeyi başardı.

Genç oyuncu adayı, 1.87 cm boyunda, mavi gözlü, kahve rengi saçlı ve 79 kilo ağırlığındadır.

RECEP GÜNEYU RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hayat Şarkısı Dizisine Yeni Bir Oyuncu Dahil Oldu

recep-güneysuBurcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Tayanç Ayaydın gibi sevilen oyuncuların rol aldığı ve salı günlerinin en çok izlenen dizilerinden olan Hayat Şarkısı dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oluyor.

Yurt dışında yaşayan ve uzun süre modellik yapan Recep Güneysu, Hayat Şarkısı dizisinde Cemkarakterine hayat verecek. Burcu Biricik‘in canlanadırdığı Hülya‘nın geçmişinden gelen bir isim olan Cem aynı zamanda Kerim‘in abisi olanHüseyin‘in en yakın arkadaşı konumunda. Kerim ve ailesi için Hülya‘nın geçmişinde ki bu sır perdesi nasıl bir etki yaratacak bu zamanla göreceğiz.

Hayat Şarkısı 8. bölümü ile 29 mart salı Kanal D’de.

Hayat Şarkısı Ekibi İlk Bölüm İçin Bir Araya Geldi

hayat-şarkısıDikkat çekici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren Kanal D’nin yeni dizisi “Hayat Şarkısı”nın oyuncuları ve yapım ekibi ilk bölüm yemeğinde bir araya geldi.

Yapımını Most Production’ un, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı dizinin ilk bölümü herkesi derinden etkiledi ve tam not aldı.

Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun başrolünü paylaştığı dizinin ilk bölüm yemeğine katılan oyuncuların heyecanları gözlerinden okunuyordu. Hem diziyi izleyen hem de keyifli vakit geçiren oyuncular bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Birkan Sokullu ve Burcu Biricik hayat-sarkısı-yemek-ı01

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de…

Hayat Şarkısı Dizisi İzleyicilerin Beğenisini Kazandı

hayat-şarkısı

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Şarkısı iyi bir başlangıç yaparak, Kanal D’nin yüzünü güldürdü. Star TV’nin iddialı dizisi Gecenin Kraliçesi‘ni geride bırakan ve 10 Share barajını aşan dizisi Hikayesi ve oyunculuk perfomansı ile izleyenlerin beğenisini kazandı. Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Burcu Biricik ve Ecem Özkayagibi sevilen oyuncuların yer aldığı dizide özellikle küçük Hülya’yı canlandıran Melek Arat‘ı ayrı bir kutlamak gerekiyor.

Hayat Şarkısı Oyuncularını Görmek İçin Tıklayın

Hayat Şarkısı Dizisinin 1. Bölüm Reytinglerini Görmek İçin Tıklayın

Ahmet Saraçoğlu Hayat Şarkısı Dizisine Konuk Oluyor

ahmet-saraçopluBirinci Bölüme Ünlü Oyuncu Ahmet Saraçoğlu Konuk Oluyor.

Kanal D’nin yapımını Most Production’ un, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, başrolleri Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları “Hayat Şarkısı” isimli yeni dizisi Salı akşamı ilk bölümü Kanal D’de ekrana geliyor.

Dizinin birinci bölümüne konuk oyuncu olarak katılan ve Burcu Biricik’in babasını canlandıran Saraçoğlu; “Dizide fakir bir demirci ustasını oynuyorum.  Burcu Biricik’in babası rolündeyim. Dizinin 1.bölümünde konuk oyuncu olsam da oldukça etkili bir rol.” diye konuştu.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” yarın akşam Kanal D’de başlıyor.

Hayat Şarkısı Dizisi Salı Günü Başlıyor

Hayat Şarkısı Kanal D’nin yeni dizisi olarak öne çıkan bir dizi. Most production‘ın yapımcılığını yaptığı dizi 9 Şubat Salı günü izleyicisiyle buluşacak. Dizide Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya ve Seray Gözler gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Mahinur Ergun‘un senaryosunu yazdığı Hayat Şarkısı dizisinin yönetmenliğini ise Cem Karcı yapıyor.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan dizinin konusu ise şöyle;

Hayat Şarkısı Dizisi - Kanal D

Bayram ile kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Hayat Şarkısı birinci bölümü ile 9 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Dizinin Resmi web Sitesi

Pelin Öztekin Yeni Hali ile Hayat Şarkısı Dizisinde

pelin-öztekinKanal D’nin, farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken, çok yakında ekrana gelecek olan yepyeni dizisi “Hayat Şarkısı” nın Zeynep karakterine Pelin Öztekin hayat verecek.

Yapımını Most Production’ın yaptığı, yapımcılığını Gül Oğuz-Mustafa Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı ve senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı dizinin Zeynep karakterini canlandıran Pelin Öztekin’i görenler tanıyamayacak. Verdiği kilolarla ve yeni görünümü ile dikkat çeken Öztekin, dizide Hüseyin’in (Tayanç Ayaydın) eşini oynuyor. Zeynep (Pelin Öztekin), babasının ve Bayram’ın çıkarları gereği eve gelin gelmiş. Hüseyin’e görür görmez aşık olmuş. Özel bir kolej mezunu olan Zeynep, Hülya’nın hayatlarına girmesi ile değişmeye başlar. Hülya’yı kıskanan Zeynep, aile ve kocasına kendini gösterme çabasına girer.

Şimdiye kadar daha çok komedi dizilerinde görmeye alıştığımız Pelin Öztekin, bu defa ters köşe bir rolle seyircinin karşısına çıkıyor.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” çok yakında Kanal D’de.

Hayat Şarkısı Dizisi Ne Zaman Ekrana Gelecek?

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Şarkısı’nın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Ahmet Saraçoğlu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Pelin Öztekin ve Seray Gözler gibi isimlerin paylaştığı yapım, Posta gazetesinden Mesut Yar’ın yazısına göre önümüzdeki haftalarda final yapacak olan ‘Hayat Mucizelere Gebe’nin yerine başlayacak.

İşte Yar’ın açıklaması:
31 Ocak Pazar akşamı Hayat Mucizelere Gebe isimli dizi sona eriyor. Amerika’da tutan “Jane The Virgin” dizisi bize uyarlanınca bir türlü iş yapamadı. Nedenini kestiremiyorum ama fena değildi oyuncuların performansı. Bazen çaba kurtarmıyor işte… Bir sonraki hafta yine hayatın içinden daha az mucizevi bir seçeneği devreye sokacak kanal. Hayat Şarkısı isimli yeni dizi ekrana gelecek… “Hayat Devam Ediyor” dedikleri bu olsa gerek…
Hayat Şarkısı, ilk bölümüyle 7 Şubat Pazar 20.00’de Kanal D’de!hayat-şarkısı-dizisi

Sevilen İkili Hayat Şarkısı Dizisinde Nikah Masasına Oturuyor

Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz-Mustafa Oğuz’un üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu ise Mahinur Ergun’un kaleme aldığı yeni dizisi “Hayat Şarkısı”n da rol gereği Burcu Biricik ve Birkan Sokullu nikah masasına oturdu.

Çekimleri Berlin’de başlayıp İstanbul’da devam eden dizinin çok ses getirecek olan düğün sahneleri Sait Halim Paşa yalısında çekildi. Çekimlerin bir gün sürmesine ve soğuk havaya rağmen oyuncular neşesinden ve enerjilerinden bir şey kaybetmediler.

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile merakla beklenen dizinin konusu ise şöyle; Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlarlar. Ancak farklı şehirlerde farklı yaşamlar sürdüren çocuklar evlenme çağına geldiğinde ise olaylar her iki aile içinde hiç beklenmedik bir şekilde gelişir.

hayat-şarkısı-dizisi-007 Burcu Biricik

Gerek internet gerekse sosyal medyada daha şimdiden merak uyandıran dizi

“Hayat Şarkısı” çok yakında Kanal D’de.

hayat-şarkısı-dizisi-009

Yapım                                     : Most Production

Yapımcı                                  : Gül Oğuz

Uygulayıcı Yapımcı                 : Soner Güven

Genel Koordinatör                   : Gülay Budak Mercan

Yönetmen                               : Cem Karcı

Senaryo                                  : Mahinur Ergun

Görüntü Yönetmeni                 : Aras Demiray

Genel Sanat Yönetmeni           : Emine İnan

Sanat Yönetmeni                     : Pınar Yavuz

hayat-şarkısı-dizisi-001 Birkan Sokullu

Oyuncular                               : Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

Hayat Şarkısı Dizisinden Yeni Fotoğraflar

YAYIN İÇİN GERİ SAYIM YAPAN DİZİNİN OYUNCULARI YÜKSEK ENERJİ VE UYUMLARI İLE GÖZ DOLDURDU.

Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz- Mustafa Oğuz’un üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu ise Mahinur Ergun’un kaleme aldığı yeni dizisi “Hayat Şarkısı” nın tanıtım çekimleri yapıldı.

Yaklaşık 5 saat süren çekimlerde yeni dizinin başrol oyuncuları objektife yüzlerce kare poz verirken uyumları ve enerjileri ile göz doldurdular. Tanıtım çalışmaları sırasında keyifli vakit geçiren ekibin neşeli tavırları çekilen karelere de yansıdı.hayat-şarkısı-dizisi-002

Merakla beklenen “Hayat Şarkısı” ’nın konusu ise kısaca şöyle; Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlarlar. Ancak farklı şehirlerde farklı yaşamlar sürdüren çocuklar evlenme çağına geldiğinde ise olaylar her iki aile içinde   hiç beklenmedik bir şekilde gelişir.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” çok yakında Kanal D’de

hayat-şarkısı-dizisi-005

Yapım                                     : Most Production

Yapımcı                                  : Gül Oğuz

Uygulayıcı Yapımcı                 : Soner Güven

Genel Koordinatör                   : Gülay Budak Mercan

Yönetmen                               : Cem Karcı

Senaryo                                  : Mahinur Ergun

Görüntü Yönetmeni                 : Aras Demiray

Genel Sanat Yönetmeni           : Emine İnan

hayat-şarkısı-dizisi-006

Sanat Yönetmeni                     : Pınar Yavuz

Oyuncular                               : Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

İşte Hayat Şarkısı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Kanal D’nin başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları, çok yakında ekrana gelecek olan dizisi “Hayat Şarkısı” nın çekimleri başladı.

Yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz- Mustafa Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, dizinin senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor.

Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlamaları ve çocukların büyüyüp evlenme çağına gelene kadar farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini konu alan dizinin genel hikayesi şöyle;

Mudanya  yakınlarındaki  Güzelköy’ de doğup  büyümüş olan Bayram ve büyürken  tek arkadaşı  olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” çok yakında Kanal D’de.

Hayat Şarkısı-003Yapım                                     : Most Production

Yapımcı                                  : Gül Oğuz

Uygulayıcı Yapımcı                 : Soner Güven

Genel Koordinatör                   : Gülay Budak Mercan

Yönetmen                               : Cem Karcı

Senaryo                                  : Mahinur Ergun

Görüntü Yönetmeni                 : Aras Demiray

Genel Sanat Yönetmeni           : Emine İnan

Sanat Yönetmeni                     : Pınar Yavuz

Oyuncular                               : Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)Hayat Şarkısı-004

**************************************

Başrollerinde Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Hayat Şarkısı’nın kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Most Production imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol alan Ecem Özkaya, usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, son olarak Aşktan Kaçılmaz dizisinde yer alan Seray Gözler ve yakışıklı Tayanç Ayaydın dahil oldu.

Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlamaları ve çocukların büyüyüp evlenme çağına gelene kadar farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini konu alan dizinin çekimleri Berlin’de tüm hızıyla devam ediyor.

Dizinin hikayesi ise şöyle:

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mehmetcan 15 Aralık 2015

Konusu çok güzel ya merak ettim fragman ne zaman tarih ne zaman bilgi istiyorum

Mehmetcan 15 Aralık 2015

Hayat şarkısı çok merak ediyorum oyuncular çok güzel iple çekiyorum ocak ayında güzel diziler bekliyorum

RIZA HAZIRBAŞ 17 Mart 2016

HAYAT ŞARKISI ADI GİBİ ŞARKI GİBİ BİR DİZİ OLMUŞ AYNI İKİNCİ BAHAR GİBİ BİZ AİLECEK ÇOK SEVDİK İNŞALLAH DİZİNİN SONUDA İYİ OLUR TEŞEKÜRLER

meral 20 Nisan 2016

harika bir dizi ailece seyrediyoruz. Bayram beyin (Ahmet mumtaz taylan)rolune bayıldık emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da55 sorgu var. 0,562 saniyede yüklendi.