En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hayat Yolunda 5 Bölüm Fragmanı

Fragmanlar 4 Kasım, 01:34'de eklendi

Kanal D’nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları sevilen dizisi “Hayat Yolunda” sürprizlerle dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Cem ile Şafak’ın beraber çalışmasını bir türlü kabullenemeyen Alp, kıskançlıktan deliye dönüyor ve Melis’ten Cem’i hastaneden göndermesini istiyor.

Başhekimlik görevine ısınan Melis, hastane içindeki gücünü ispatlamak ve yerini sağlamlaştırmak için harekete geçer. Ancak Veysel Hoca’nın sempatisini kazanmak hiç de kolay değildir. Cem, elindeki sorunla ilgili Selim’e gider. Yapılan tetkiklerden sonra başarılı cerrahın sorununun psikolojik olduğu ortaya çıkar. Tayfun, Seza’nın daha fazla üzülmemesi için Selim ile konuşur. Selim her ne kadar takmıyormuş gibi görünse de, Seza bir şekilde aklını karıştırmıştır. Cem ile Şafak’ın beraber çalışmasını bir türlü kabullenemeyen Alp, kıskançlıktan deliye döner. Melis’ten Cem’i hastaneden göndermesini ister. Zeliş’in başarılı tedavisini öğrenen Melis, gazetelerde haberin çıkmasını sağlar. Zeliş’e verdiği sözü tutmak isteyen Cem, onu boğaz gezisine çıkartır. Bu keyifli tekne turuna Şafak ve kızı da katılmıştır.  Ancak güzel başlayan gün Cem’in gazetedeki haberi görmesiyle yarım kalır. Hastanede de ortalık fena karışır. Gazetedeki haberi tek okuyan Cem değildir. Fatma’nın Van’daki kocası Arif de haberi görür görmez soluğu İstanbul’da alır. Öfkeli koca belinde silah ile Zeliş ve annesi Fatma’nın peşine düşer.

 

Yapım                          :D Yapım

Yapımcı                        :E. Ayşe Durmaz

Uygulayıcı Yapımcı            :Şeyba Tüzysüzoğlu

Yönetmen                      :Feride Kaytan

2.Yönetmen                   :Nezaket Çoşkun

Senaryo                       :Nuran Evren Şit

Sanat Yönetmeni              :Nilüfer Deveci

Görüntü Yönetmeni            :Özgür Polat

Oyuncular                     :Engin Öztürk (Cem Korcan), Nur Fettahoğlu (Şafak Günay),Burak Yamantürk (Selim Savaş), İpek Karapınar (Yelda Tuncay), İlker İnanoğlu (Alp Günay), Sinem Öztürk (Melis Saka), Yıldıray Şahinler (Tayfun Kuzu), Ceyda Tepeliler (Seza Türk), Fulya Ulvan (Muazzez) ve Ediz Hun (Veysel Tuncay)

Yayın Tarihi :05 Kasım Çarşamba/2014

Yayın Saati  :20.00

Hayat Yolunda 5. Bölüm Resimleri İçin Tıklayınız

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,695 saniyede yüklendi.