En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hayatım Dizi 2. Bölümüyle Cumartesi Günü Star Tv’de

Tv'de Bu Hafta 10 Şubat, 13:17'de eklendi

DİZİ İZLEMEK HİÇ BU KADAR KAZANDIRMAMIŞTI!

İlk bölümden ilgiyle izlenen, sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın yaptığı “Hayatım Dizi”, ikinci bölümüyle Cumartesi akşamı Star’da!

Geçmişten bugüne Türk televizyonlarında yayınlanan yerli ve yabancı diziler hakkında soruların sorulduğu “Hayatım Dizi” de kimi zaman dizi setlerine canlı bağlantı yapılacak, kimi zaman da dizilerin sevilen oyuncuları stüdyoya gelerek sürprizler yapacak.

Yarışmanın kuralları:

Katılmak için aranan tek şart, üç kişilik ekibin akraba olması. Bu üç yarışmacı, yarışmaya başlamadan önce üç ayrı grupta yer alan 5’er televizyondan birer tanesini seçecek. Seçilen televizyonların içinde 10 bin TL’den 500 bin TL’ye kadar çeşitli miktarlarda para ödülü olacak. Üstelik üç yarışmacıdan birinin seçtiği televizyonda mutlaka 500 bin TL olacak. Ardından yarışmaya geçilecek.

Yarışmada toplam 10 soru sorulacak. İlk dört sorunun tek bir konu başlığı, kalan 6 sorunun ise iki konu başlığı olacak. Böylece yarışmacılara iki konu başlığından başarılı olabileceklerini düşündüğünü seçme fırsatı tanınmış olacak.

Yarışmanın en heyecanlı anları ise yanlış yanıt verildiğinde yaşanacak. Çünkü her yanlışta üç kişilik aileden bir yarışmacı, seçmiş olduğu televizyonun içindeki para ödülü ile birlikte yarışmadan ayrılacak. Bir yanlış bir yarışmacı ve televizyonu, iki yanlış ikinci yarışmacı ile ikinci televizyonu da kaybettirecek. Hiç yanlış cevap vermeden 10 soruyu da doğru yanıtlayarak bitiren yarışmacılar ise, önlerinde açılmamış olan televizyonlardan birini seçerek içindeki para ödülünü kazanmış olacak.

Yarıştırırken, eğlendirmeyi amaçlayan “Hayatım Dizi”ye yarışmacı olarak katılabilmek için http://www.startv.com.tr adresindeki başvuru formunu doldurmak gerekiyor.

Yayın Tarihi : 12 Şubat Cumartesi

Yayın Saati : 23.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,042 saniyede yüklendi.