En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hayatımın Aşkı 2. Bölüm 2. Fragmanı (22 Mayıs)

Fragmanlar, Video Galeri 22 Mayıs, 17:03'de eklendi

GÖKÇE YENİ PLANLAR PEŞİNDE!

Kanal D’nin başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zafer Algöz, Zeynep Eronat, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, Sarpcan Köroğlu, İlay Erkök, Gizem Terzi, Duygu Gök ve Yonca Evcimik’in paylaştığı yeni dizisi “Hayatımın Aşkı” bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Yönetmenliğini ünlü yönetmen Hakan Kırkaviç’ın (Ketche) yaptığı, senaryosunu Ekin Atalar ve Gökhan Horzum’ un kaleme aldığı dizinin ikinci bölümünün konusu ise şöyle;

Gökçe, hayatının aşkı Demir’e kavuşmak için çalışmalarına son sürat devam etmektedir. Çalıştığı ajansta, hiç beklemediği bir anda, sunum yapması istenir. Gökçe hazırlıksız olmasına rağmen, Demir’in gözüne girmek için sunumu yapmaya kararlıdır fakat müşterisinin kim olduğunu öğrenince şok olacaktır! Zamanında hayatını kararttığı adamın önünde heyecanlanır ve bir çuval inciri berbat eder. Demir ise müşterisini kaybettiği için Gökçe’ye ateş püskürür. Gökçe nasıl yapacağı hakkında bir fikri olmasa da her şeyi yoluna koyacağına söz verir. Kaan’ın da yardımını alarak ikinci bir sunum şansı koparır. Bu sırada, Demir hakkında daha fazla şey öğrenebilmesi için Gökçe’nin eline çok büyük bir fırsat geçer ama şans yine Gökçe’nin tarafında değildir. Gökçe şimdi hem mükemmel bir sunum hazırlamalı, hem de bir kez olsun rezil olmadan hayatının aşkının peşinden koşmalıdır.

Yayın Tarihi : 22 Mayıs Pazar/ 2016
Yayın Saati : 20.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
Sayfa da50 sorgu var. 0,837 saniyede yüklendi.