En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hayatımın Rolü Dizisinin Hakkı mı Yeniyor?

Dizi Magazin 10 Eylül, 13:40'de eklendi

Sessiz sedasız bir yaz dizisi olarak ekrana geldi. Haluk Bilginer’in oyunculuğunu sırtlayan, adaptasyon bir hikayeden yola çıkıp, yaz ekranında farkında olmadan varlık gösterdi. Reytingleri gerçekten çok iyiydi… Üstelik daha önceden Okan Bayülgen’in oynamış olduğu ve tutmamış bir işin, tutmuş ve seyirciden onaylanmış bir haliydi…Gelin görün ki, yayıncı kanal diziye sanki üvey evlat muamelesi yapıyor.

Bu dizi, kitleleri peşinden sürükleyecek aşıkları, ya da bir heyecanlı aksiyon vaad etmiyor. Bir sanat eseri falan da değil. Ama aile kavramını, kendi dilinde başarılı bir şekilde anlatmaya çalışıyor. Üstelik seyircinin benimseyebileceği bir anlayış ile. Elimizde böyle tutmuş, bir dizi varken, bu diziyi görmezden gelmek abes değil mi? Sanki “dizinin bir an önce  reytingleri düşsün de, yayından kaldıralım” havası seziyorum. Star’ın yeni sezon tanıtımında yeri olmayan 2 diziden biri Hayatımın Rolü.

Bence bu haksızlık. Ağır dramların yoğunlukta olduğu bir sezon bizi bekliyor.  Hayatımın Rolü dizisi, aslında çok etkin bir “kafayı dinleme merkezi” olabilecekken, görmezden gelinmesi biraz garip oluyor.

Volkan TÜRKCAN

[email protected]

https://twitter.com/yerlidizi

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ergün 18 Aralık 2012

Kesinlikte çok kaliteli bir dizi. Dizideki çocukların iletişimi çok öğretici. Çocuklar duymasın gibi keyifle izlediğim ender dizilerdendi. Acitasyon olmadığı için olsa gerek kaldırıldı.
Yazık çok yazık.

Sayfa da54 sorgu var. 1,282 saniyede yüklendi.