En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ile ilgili Soruya nasıl Cevap verdi?

Dizi Magazin 26 Mayıs, 10:51'de eklendi

hazal kaya ve cagatay ulusoySTAR gazetesinin haberine göre ‘Adını Feriha Koydum’ dizisi ile genç yaşta şöhret olan Hazal Kaya, “Burada İtalyan ve Latin edebiyatını da Dante’yi de öğrendim. Bu altyapı bana dizideki başarıyı getirdi” dedi.

125. yılını kutlayan İtalyan Lisesi önceki gün yeni sezon aralarına katılacak öğrenciler için tanıtım günü yaptı. Okulun tanıtım gününde bir araya gelen eski mezunları Oyuncu Hazal Kaya, Modacı Hande Pakdemir, Yazar Üstün Akmen, Aranjör Eser Taşkıran öğrencilerle duygularını paylaştı. Şöhreti bu lisede okurken yakalayan Hazal Kaya ile söyleştik…

Mezun olduğun okula ünlü bir oyuncu olarak dönmek nasıl bir duygu?

2009 yılında okuldan mezun oldum. O kadar özlemişim ki konuşurken boğazım düğümlendi. Çok gurur verici benim için İtalyan Lisesi mezunu olabilmek. Herkes burada.

Edebiyat önemli

İtalyan Lisesi’nde okumak size katkı sağladı mı?

Olmaz mı? Bir kere alt yapım çok sağlam oldu. Bu okul bana İtalyan edebiyatı, Latin, Antik Roma, İngiliz edebiyatı ve Dante okumamı sağladı. Aldığınız kültür sanatsal altyapı oyunculuk için çok önemli.

Okul zamanında şöhret olmanın dezavantajını yaşandınız mı?

Şöhreti genç yaşta, İtalyan Lisesi’nde okurken yakaladım doğru. Ama ben okulumdan müthiş bir destek gördüm. Bizim okul 380 kişilik küçük bir okuldu. Hepimiz birbirimizi tanıyorduk ve seviyorduk. Hiç farklı bir şeyle karşılaşmadım. Ben şöhretli olduğumu okuldan çıktığım zamanlarda anlıyordum.

Yakın vaadede hayranlarınızı şaşırtacak bir proje var mı?

Henüz yeni sezon için projeleri değerlendirme aşamasındayım. Eğitimime ağırlık vereceğim. 4 ay vize bekledim. Soyadı benzerliğinden dolayı araştırma sürecine kaldım. Sonunda geldi. Salı günü Amerika’ya gidiyorum. Ne kadar kalacağım belli değil. Yeni bir projeye kadar kalacağım.

Daima kontrol!

Kilo sorunu ortadan kalkmış gibi…

Ben hipoglisemi hastasıymışım. Kilom hastalığın yan etkisiymiş. Dolayısı ile ben bu süreci öyle yaşıyorum. Acilen zayıflamam lazım diye bir şey yok, mümkün de deği.. Zaten şu an çalışmıyorum. Görüntü kirliliği yaratmıyorum. Şimdi beslenmeme daha özen gösteriyorum. İlaç kullanıyorum. Hayat boyu kullanacağım. Rejim yapmıyorum hastalığıma göre besleniyorum. Şeker seviyesinin ortalama derecede olabilmesi için ne yemem gerekiyorsa onu yiyorum.

Çağatay Ulusoy ile yeniden bir projede yer alır mısın?

Neden olmasın. Bu istekleri çok duyuyorum. İzleyici bizi beraber görmek istiyor ama ikimizin de ayrı kariyerleri var istediğimiz farklı şeyler olabilir. Tabi belli de olmaz bir daha aynı projede yer alabiliriz.

BU TARİHİ OKUL KAPANIR MI

Bir ara gazetelerde uzun uzun yazıldı. “İtalyan Lisesi satılıyor” iddiaları ortaya atıldı. Öyle bir şey yok, 150 yıllık okul eğitimine devam edecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da57 sorgu var. 1,295 saniyede yüklendi.