En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hedefi Huzur Evi Açmak “Kim Milyoner Olmak İster” Yarışmacısı Kim?

Tv'de Bu Hafta 2 Şubat, 11:36'de eklendi

Kenan Işık “KİM MİLYONER OLMAK İSTER”

Kenan Işık’ın Sunumuyla atv’de!

(Yeni Bölüm)

Yayın Günü : 4 Şubat 2013 / Pazartesi

Yayın Saati  : 23.15

Yeni Bölüm Yarışmacı Profili;

1) CİHAN KETENCİ

46 yaşındaki CİHAN KETENCİ, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu. Yarışmaya kardeşi ile birlikte gelmiş. Kazandığı para ile yeğeninin eğitimine destek olmayı planlayan Cihan Hanım’ın hedefi 250.000 TL kazanmak.

2) EGE TURAN

38 yaşındaki EGE TURAN, Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunu. Yarışmaya kardeşi ile birlikte gelen Ege Bey, kendisini centilmen ve iddialı biri olarak tanımlıyor. Hedefi 250.000 TL kazanmak. Kazandığı para ile eşi ile birlikte kurdukları mimarlık ofisini büyütmek.

3) MELTEM YILMAZ

18 yaşındaki MELTEM YILMAZ, Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi hazırlık sınıfı öğrencisi. Yarışmaya ailesi ile birlikte gelen Meltem, kendisini ikna kabiliyeti yüksek ve çevresi ile uyumlu biri olarak tanımlıyor. Hedefi 60.000 TL kazanmak. Kazandığı para ile yüksek lisans yapmayı planlıyor.

4) MUZAFFER BULGURCUĞLU

53 yaşındaki MUZAFFER BULGURCUOĞLU, Almanya’da garsonluk eğitimi almış. Eğitim hayatı boyunca birçok okul değiştiren Muzaffer Bey, ailesi Almanya’ya taşındıktan sonra turizm sektörü ile tanışmış. Birçok uluslararası otelin genel müdürlüğünü yapmış. Yarışmaya erkek kardeşi ve kayınbiraderi ile birlikte geldi. Hedefi 1.000.000 TL kazanmak. Kazandığı para ile eşinin ve kendisinin ailesinin de yaşayabileceği bir huzur evi açmayı planlıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,146 saniyede yüklendi.