En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Her Şeye Rağmen Cuma Günü Final Bölümü ile Veda Ediyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 19 Mayıs, 02:09'de eklendi

Final

Mümtaz, mezarlıkta Memet ile buluşmaya giderken katil ile yüz yüze kalır. Tahsin defteri vermeye yanaşmayan Mümtazı vurmuş, Memet mümtazın notu üzerine mezarlığa gelmiştir. Ancak beklemediği bir tablo ile karşılaşır.  Mümtazı, hemen hastaneye yetiştirir ve Mümtaz ameliyata alınır. Mümtazın durumu ağırdır. Gece yarısı kapının çalınması ile uyanan Leyla ve Nigar Mümtaz’ın vurulma haberi üzerine çılgına döner. Hastanede onları bekleyen diğer bir sürpriz ise şüpheli şahısın Memet olmasıdır. Diğer taraftan Tahsin, Saadet Kılıçer cinayetinin tek delilini kendi elleri ile yok eder.  Leyla, babasını vurduğuna inandığı Memet’ten intikam almaya yemin eder. Ancak Leyla’yı bekleyen kötü sürprizler devam etmektedir. Mümtazın vurulma haberi şehirde kısa sürede yayılır. Delil yetersizliğinden serbest bırakılan Memet, sadece Leyla’nın değil bütün halkın nefret ve kinini kazanmıştır.  Artık Leyla ve Memet dönülmesi imkansız bir yola girmiştir.

Yayın Tarihi       : 20 Mayıs 2011 / Cuma
Yayın Saati         : 23.00

Yapım                                   : Avşar Film
Yapımcı                                : Şükrü Avşar
Proje Tasarım                     : Tomris Giritlioğlu
Yönetmen                            : Cevdet Mercan
Görüntü Yönetmeni          : Ercan Özkan
Senaryo                               : Ayhan Sonyürek
Sanat Yönetmeni               : Erol Taştan
Kostüm Tasarım : Naz Erayda
Oyuncular                           : Can Nergis, Gülcan Arslan, Tuğçe Kumral, Erol Gedik, Nur Sürer, Avni Yalçın, Engin Şenkan, Laçin Ceylan, Burak Sarımola, Bülent Düzgünoğlu, Efe Ünal

Her Şeye Rağmen 9. Bölüm ve Final  Fragmanı

Her Şeye Rağmen 9. Bölüm ve Final  Resimleri

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Zeliha 17 Şubat 2015

Herşeye rağmen dizisi devam etseydi, bugün hala izleniyor olan dizi kervanına katılmış olurdu. Ya dizinin reklamı fazla yapılmadı, Yada birileri tarafından engellendi gibi. Biz ailecek bir sonraki bölümü merakla heyecanla bekliyorduk. Sağlık olsun, ama yeniden başlatılabilir. Öyle umud ediyoruz. Böylesi usta ellerle hazırlanmış, emek verilmiş dizilerin önüne engel konulmamalı, herşeye rağmen inadına devam edilmeli, dizi sonuna kadar çekilmeli, uygun bir zamanda tekrar ekranlara gelmeliydi.
Yüzlerce birbirinin aynı saçma diziler yerine adam gibi 3-5 dizi (herşeye rağmen- Filinta-Huzur Sokağı-Kertenkele vs.)olsa (insanlara doğru mesaj ileten) toplum da bu mesajları alır, kendine daha çekidüzen verirdi.
EEee ilgililere duyurulur.
Saygılar.

Sayfa da56 sorgu var. 1,245 saniyede yüklendi.