En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Leyla, Zeliha’dan Memet’le kendisi arasında bir seçim yapmasını istiyor!

Dizi Resimleri, Fragmanlar 27 Mart, 13:20'de eklendi

Yıllar önce babasını bıçaklayarak sakat bırakan kişinin Memet olduğunu öğrenen Leyla, Memet’in evinin camını kırar. Aşağıya inen Memet’le tartışan Leyla onu intikam peşinde olmakla suçlar ve şehri terk etmesini ister.

Şehirde kalmaya kararlı olan Memet ise kendisine bir fabrika satın alır. Bu arada savcılığa müracaat ederek yeni deliller ışığında babasının davasının yeniden araştırılması için dilekçe verir. Memet’in fabrika satın aldığını öğrenen Tahsin belediye görevlilerini tahkikat için fabrikaya gönderir.

Yavaş yavaş çiftlikteki gücünü artırmaya başlayan Asuman, Tahsin’den mallarını oğlu Ahmet ve Recep arasında paylaştırmasını ister. Leyla, esnaf tarafından yapılan tüm bağışların aslında Memet tarafından kumarda kazanılan parayla yapıldığını öğrenir ve gerçeği Zeliha’ya söyler. Zeliha’dan artık Memet’le görüşmemesini ister. Görüşmeye devam etmesi durumunda Memet’le kendisi arasında bir seçim yapmasını ister.

Bu arada okçuluk müsabakasının yapılacağı gün gelmiştir. Yarışmaya katılan Nusret ve Leyla’nın yanı sıra Memet, Belediye Reisi Tahsin, Asuman, Recep, Ahmet ve Zeliha ile öğrencileri de müsabakayı izlemeye gelmiştir.

Herşeye Rağmen 3. Bölüm Fragmanı

Herşeye Rağmen 3. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,642 saniyede yüklendi.