En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Hikâyesini paylaşan, okul anısını “Bizim Okul” Dizisinde resimleriyecek

Dizi Magazin 15 Ocak, 14:08'de eklendi

Bizim Okul Dizisi izle 02Çok yakında atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan BİZİM OKUL, senaryosunda yaşanmış hikâyelere yer verecek.

Eğlenceli okul anılarını Erler Film’e gönderen izleyicilerin gerçek hikâyelerinden seçilenler senaryoya dâhil edilecek ve dizide kullanılacak.

Usta oyuncular ile genç kuşağın yetenekli oyuncularını buluşturan dizide Zeki Alasya, Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Cem Davran, Pınar Aydın, Gizem Soysaldı, Bican Günalan, Volkan Severcan, Gülay Baltacı, Tülin Oral, Ahenk Demir, Mert Öcal, Sinem Ergin, Mehmet Kurt, Sefa Tantoğlu rol alıyor.

Herkesin kendinden bir parça bulacağı BİZİM OKUL, çok yakında atv’de…

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

leyla 20 Ocak 2013

beden eğitimi hocamız bizi sınıfta nöbetçi bıraktı arkadaşımızla daha sonra bizde sınıfı yıkıyalım dedik sabunlu su yaptık okulda sular kesildi bir anda ne olduğunu anlamadık sonra ayağım takıldı ve daha sonra su sınıfa döküldü temizliyemedik eylence olsun diye oyuncak fare vardı yanımızda hocamızı ve arkadaşlarımızı sınıfa götürüp fare ile kovaladık sınıfa girinler löpürlöpür bowling taşı gibi yapıştı hepsi üst üste gelmiştiler buda benim anılarımdan birtanesi sonnnnnnnnnn

Sayfa da53 sorgu var. 1,172 saniyede yüklendi.