En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İbrahim Giydirir Kimi Destekleyecek? Atakan mı Serkay mı?

İşte İbrahim Giydirir Röportajından Sorular ve Cevaplar

Damla’nın ismini yazması Seni üzdü mü?

Damla beni yazacağını zaten söylemişti. Aramızda çok güzel bir kardeşlik bağı, aile bağı olduğu için hiçbir sıkıntı olmadı. Sonuç olarak zaten birinin yazılması gerekiyordu. Damla’da beni seçti ve ben de buna saygı duyuyorum.

İbrahim GiydirirBireysellik kimler için avantaj olabilir?

Oyunların bireysele dönmesi ile Tabi ki Serkay’ı daha avantajlı ve becerikli görüyorum. Ünlüler takımında da tabii ki atakan’ı daha becerikli ve şanslı görüyorum. Onlar için büyük bir avantaj olacaktır.

İbrahim GiydirirSurvivor’da kalmayı Hanginiz daha çok hak hak ettiniz? Serkay mı yoksa sen mi?

Benim yerime Serkay gitmelii miydi…? Bence gitmemeliydi. Çünkü bugüne kadar belki de ben Serkay in yardımlarıyla burada kaldım diye düşünüyorum. O yüzden Serkay burada her türlü şekilde kalmayı hak eden birisii. Hatta şampiyon olmayı bile hak ediyor.

İbrahim Giydirir atakanAdalar birleştikten sonra Avatar Atakan ile neden yeniden yakın arkadaş olmadınız?

Atakan benim çok eski dostum. Yaklaşık 10 senelik geçmişe dayanıyor dostluğumuz. Spor yaşantımız hep beraber geldi geçti. Burada da Atakan’la gayet yakındık; samimiydik. fazla agresif olmadık zaten. Onunla yarışmaktan zevk alıyordum. O da Benimle yarışmaktan zevk alıyordu. Atakan benim için Atakan dır. Hiçbir problem yok Atakan’la. Onunla yolumuza devam edeceğiz Survivor sonunda.

İbrahim GiydirirDamla final koltuğunda oturmayı hak ediyor mu?

Bayan yarışmacı olarak Damla’yı finale çok yakıştırıyorum zaten. iki kişi kaldılar. Bir Nagihan bir de o. Damla daha fazla hak ediyor. Hem karakter olarak hem de performans olarak Damla finale kalmalı.

Nasıl bu kadar kilo Alabildin?

Dört buçuk aylık bir serüvenimiz oldu. adada ilk iki buçuk ayda sanıyorum Bir 15 kilo kaybettim. İki buçuk ayın sonrasında birleşme Partisi’nden Sonra diyelim kokanatın nereden toplandığını; nasıl toplandığını tam olarak öğrendikten sonra çok fazla kokonat tüketti. Bu da doğal olarak yağa döndü diyebilirim. Son haftalarda da performansımız gayet iyiydi. Çok fazla ödül oyunu kazandık Onun da etkisi büyük Tabii ki.

Peki Survivor favorin kim?

Ben Serkay ve Atakan’ı favori görüyorum. İkisine de yüzde elli yüzde 50 pay biçiyorum.

Atakan Survivor şampiyonu olursa mutlu olur musun

Atakan’ın Survivor’da şampiyon olması beni Tabii ki de mutlu eder. Çok eski arkadaşım. Bu zamana kadar çok sayıda şampiyonluk aldık onunla beraber. burada da şampiyon olması beni oldukça mutlu eder tabii ki.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 0,478 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort