En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

Dizi Arşivi 17 Mart, 08:13'de eklendi

İçerde Dizisi 26. Bölümü ile 20 Mart Pazartesi Saat 20.00’de Show Tv’de| Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli| Sezon: 1 | Ay Yapım

“İçerde”nin 26. bölümünde; Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

 “İçerde”, iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan yeni bölümüyle 20 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İçerde 26. Bölüm Fragmanı ve Resimleri İçin Tıklayın >>>

Uğur Yücel İçerde Dizisine Kudret Sönmez Karakteri ile Dahil Oluyor

Uğur Yücel - Kudret Sönmez İçerdeShow TV’nin sevgiyle izlenen reyting rekortmenli dizisi İçerde’ye sürpriz transfer.

Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı , Uluç Bayraktar’ın yönettiği ve başrollerinde  Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı diziye en son ‘Aramızda Kalsın’ ve ‘Familya’ dizilerinde yer alan usta oyuncu Uğur Yücel dahil oldu. Uğur Yücel dizide Kudret Sönmez karakterine hayat verecek.

İçerde, yeni bölümleriyle Pazartesi 20:00’de Show TV’de!

İçerde Dizisinin Kalbi Minik Kalplerde Attı

Ay Yapım’ın yayınlandığı günden beri ratinglerde zirveyi bırakmayan İçerde dizisi, büyük bir sosyal sorumluluk hareketine de öncülük ediyor: İçerde, şimdi de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Minik Kalplerle El Ele Derneği (MİKA-DER) ile birlikte desteğe ihtiyacı olan çocuklara kapsamlı bir rehabilitasyon merkezi açmak için kolları sıvıyor.

Yılın fenomen dizisi İçerde,  Minik Kalplerle El Ele derneğiyle Tekirdağ’da gerçekleştirilecek spor ve rehabilitasyon merkezi için bağış toplamak amacıyla örnek olacak bir sosyal sorumluluk kampanyasına imza atıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Minik Kalplerle El Ele Derneği, Tekirdağ Valiliği, Show TV ve Ay Yapım işbirliğiyle gerçekleşen kampanyada, desteğe ihtiyacı olan çocuklarımız için MİKA-DER İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi kurulacak.

Takip edenler iyi bilir: İçerde dizisinin ana karakterlerinden Melek ve Mert, çocukken türlü zorluklarla sokaklarda büyüyüp birbirlerine destek olur. Dizideki bu hikaye ve onlarcası, gerçekten yaşanıyor, Türkiye’de binlerce çocuk destek bekliyor. Senaryosunda da bu gerçeğe dikkat çekmeyi başaran İçerde’nin şimdi büyük bir hedefi var: Tekirdağ’da MİKA-DER ve İçerde Rehabilitasyon Spor Merkezi’ni açmak! Bu hayal gerçekleşirse, yüzlerce çocuk geleceğe güvenle bakabilecek.

İhtiyacı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlayacak bir spor ve rehabilitasyon merkezinin yapımı için biraraya gelen İçerde oyuncuları kampanya spot filmiyle izleyicilerden de destek bekliyor.  Kampanyaya, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Gözde Kansu, Yıldıray Şahinler ve çok sevilen diğer İçerde oyuncuları katılıyor.  Oyuncular elleriyle kalp işareti yaparak “kalbimiz çocuklarla atıyor” diyor ve herkesi MİKA-DER’e destek olmaya çağırıyor. Bu projeye gönüllü olarak katılan oyuncuların mesajı şöyle: “Kalbimiz onlarla atıyor. Sen de bu işe kalbini koy ve minik kalplere elini uzat. Hep birlikte Tekirdağ’da çocuklarımız için      MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’ni kuralım.”

İçerde’nin önayak olduğu kampanya, dizinin sezon finali ile birlikte sona erecek. O zamana kadar hedeflenen bağış miktarına ulaşılırsa, Tekirdağ’da kurulacak rehabilitasyon merkezi, pek çok çocuğa ışık olacak. Gereken miktarın toplanması için bir internet sitesi açıldı: www.minikkalplericerde.com

 

Kampanyaya destek olmak için ayrıca 5145’e tüm operatörlerden SMS de atılabilecek. 10 TL değerindeki her bir SMS, hedefe daha da yaklaşılmasını sağlayacak.

Bu işe kalbini koyan İçerde oyuncuları, Haziran ayına kadar TV’den ve sosyal medyadan halka seslenerek, herkesi bu büyük ve önemli amaca destek olmaya çağıracak.

İhtiyacı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlayacak MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi yapımı için siz de destek olun, 5145’e SMS atın!

Kampanya tanıtım filmleri için  Tıkla >>

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli Birbirleri ile Röportaj Yaparsa

aras-bulut-iynemli-cagatay-ulusoy-1Show TV’nin Ay Yapım imzalı,  güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin başrol oyuncularından Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli Kuzguncuk’taki setlerinde birbirleriyle röportaj yaptılar.

Çağatay Ulusoy, mücadeleci gözü kara Sarp’ı; Aras Bulut İynemli ise hayatın zorluklarını yaşamış, kaybetmekten korkmayan Mert’i anlattı. İkili aynı zamanda özel hayatlarındaki kıyafet seçimlerinden çocukluklarına kadar birbirlerine en içten cevapları verirken, eğlenceli dakikalar da eksik olmadı.

İşte “Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli”nin röportajı! İzlemek İçin Tıklayın >>>

İçerde Dizisinin Bu Sahnesi Web’e Özel

Çağatay Ulusoy İçerde 1. bölümGeçtiğimiz Pazartesi yayınlanan ilk bölümüyle büyük ilgi uyandıran, dünyada ve Türkiye’de uzun süre sosyal medyanın gündeminde kalan Ay Yapım imzalı Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler’in başrollerini paylaştığı Show TV’nin yeni dizi “İçerde”nin bölümde yer almayan çok özel bir sahnesi yayınlandı.

Oyunculuğu ile göz dolduran Çağatay Ulusoy‘un Polis Memuru karşısında “çek bakalım” dediği sahne ilgi ile izlendi.

“İçerde” yeni bölümü ile Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de.

WEB’E ÖZEL VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN >>>

İçerde Dizisinin Tekrarları ne Zaman Yayınlanacak?

İçerdeShow TV’nin yeni ve iddialı dizisi “İçerde”nin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım – Kerem Çatay’ın yaptığı dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor ve Damla Colbay yer alıyor.

İşte dizinin tekrarlarının yayınlanacağı gün ve saatler:

Pazartesi – 22.30
Salı – 23.30
Çarşamba –  00.30
Perşembe –  00.30
Cuma – 01.15
Cumartesi – 23.30
Pazar – 16.00

İçerde Dizisi Sezonun İşi Olmaya Aday

icerde-19-eylul-2016-000032016 – 2017 televizyon sezonu bugün itibariyle; yani 19 Eylül pazartesi günü açılmış oldu. Yepyeni dizilerin izleyiciyle buluştuğu bu tarihlerde aslında çok önemli bir savaşın sinyalleri de verilmiş oluyor. Bütün silahlarını kuşanmış yep yeni diziler eski diziler ile rekabet ederek kendilerine önemli bir yer kazanmak İçin tüm cici yanlarını göstermeye çalışıyorlar.

İlk zamanlarda sayı olarak oldukça fazla olmalarına rağmen yine de sezon ortasında bu yeni dizilerden çok fazla kalan olmuyor. Genelde rakipleri karşısında reytingler yüzünden yayından kalkmak zorunda kalıyorlar. Üzüldüğüm noktalardan bir tanesi şudur ki; benim bildiğim televizyon tarihinde bu şekilde arada kaynayıp giden çok kaliteli dizilerde oluyor.

icerde-1-bolum-00009Show TV de ekrana gelen içerde dizisi de bu kaliteli yapımlardan bir tanesi. Ne yalan söyleyeyim;  ilk başlarda oldukça ön yargılı yaklaşmıştım. Sonuç olarak dizinin yapım aşaması ile ilgili çok fazla haberler yapılmıştı. O kadar çok fazla haber yapılmıştı ki doğal olarak insanın kafasında şu soru oluşuyordu.

“Bu dizi gerçekten beklendiği kadar başarılı olur mu? Yoksa geçmişte yapılan bazı dizilerdeki gibi şişirmeler mi yapılıyor. Üstelik çok bilindik; yani en azından sinemaseverlerin çok bildiği Köstebek isimli bir filimden uyarlama olduğu da söyleniyor. Tamam gerçekten muhteşem oyuncular var ama nice muhteşem oyuncularla balon gibi sönen diziler gördük.”

icerde-1-bolum-00005İçerde dizisi için ilk zamanlar bunları düşünmüştüm. Ama dizi yayınlandıktan sonra yanıldığımı anladım. İçerde dizisini büyük bir ön yargı ile izlemeye başlayıp ağzı açık bir şekilde bitirdim.Dizi hem oyunculuk performansı olarak, kurgu biçimi, hikayesi , diyalogları; gerçekten özenle oluşturulmuş atmosferi ve ince elenip sık dokunmuş  karakterleri ile “mübalağa etmeyeceğim” sezonun en işi olmaya aday bir dizi.

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin kendi oyunculuklarını pekiştirerek önemli oyuncular olma yolunda ilerlediklerini söylemekte öncelikle fayda var.

İçerde dizisi karakterlerinde Minik ilk bölüm ile dikkat çeken karakterlerden biri oldu

İçerde dizisi karakterlerinde Minik ilk bölüm ile dikkat çeken karakterlerden biri oldu

Bunun yanında Çetin Tekindor Usta. Ahhhh! sana ne demeli bilmiyorum ki. Bu kaçıncı kompozisyon, kaçıncı karakter. O nasıl bir karakter yaratmaktır. Helal olsun!!!

Belli olan bir şey var ki İçerde dizisi televizyon sektöründe ve dizi sektöründe çıtayı yukarılara taşıyacak nitelikte başarılı ve izlenilebilir bir dizi olmayı başardı. Umarız bu reytinglere de çok iyi bir şekilde yansır da kazanan Türk televizyonculuğu ve dizi piyasası olur.

icerde-19-eylul-2016-00002Ama İçerde dizisinin  işi gerçekten kolay değil.  ilk bölümü ile iddialı bir giriş yapmaya çalışan  Babam ve Ailesi dizisinin yanında geçen sezon reytingleri alt üst eden Kırgın Çiçekler dizisi; iki sezondur en çok izlenenler arasında yer bulan Paramparça dizisi, geçtiğimiz yazın  en çok izlenen pazartesi dizisi Hayat Sevince Güzel ve yine o tatta Trt1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizilerinin varlığıyla pazartesi geceleri şimdilik gerçekten karmakarışık bir hal aldı. Bu kadar iyi dizinin yer aldığı bir akşamda nasıl bir sonuç elde edilecek onu 20 Eylül sabahı görmek lazım. Ancak şunu söyleyebiliriz ki İçerde  düşük reytingler ile başlasa bile zaman içerisinde kendi kitlesini oluşturabilecek malzemesini  izleyiciye ilk bölüm verdi. O yüzden mutlaka ki bu sezon da var olmaya devam edecek ve sezonun en önemli dizileri arasında gösterilecektir.

İçerde Dizisinin Yeni Afişi Yayınlandı

İçerde Afişi

Sezonun en iddialı dizi projelerinden olan ve Show Tv’nin oldukça güvendiği işlerinde İçerde dizisinin yeni afişi yayınlandı. Dizinin baş rollerinin hepsinin bir arada olduğu afişin üst bölümünde iki kardeş, muhtemel sevgilieri ve anneleri yer alırken, afişin aşağı kısmında dizinin ağır topları yer bulmuş.

İçerde Dizisinin Yayın Tarihi belli Oldu

içerdeÇağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli‘nin bir araya geldiği İçerde dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yeni dizi 19 Eylül pazartesi saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

İçerde Dizisi Haftanın hangi Günü Yayınlanacak?

içerde
Show TV’nin yeni ve iddialı dizisi ”İçerde”nin hangi gün ekrana geleceği netleşti!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor’un yer aldığı ”İçerde” dizisi Eylül’de yayın hayatına başlayacak. Merakla beklenen dizi sezon boyunca ”pazartesi” günleri izleyiciyle buluşacak.

‘İçerde’ Eylül’de Show TV’de!içerde dizisi 0001

İçerde Dizisi Sosyal Medyayı Salladı

YILIN MERAKLA BEKLENEN DİZİSİ “İÇERDE”DEN İLK TANITIM!

İçerde

Ay Yapım imzalı,  Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı ‘İçerde’nin ilk tanıtımı yayınlandı.  Tanıtımıyla büyük merak uyandıran İçerde, Eylül ayında Show TV’de ekrana gelecek.

Kardeş olduklarından habersiz Polis Akademisi’nden mezun olmakta olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert’in (Aras Bulut İynemli) farklı mücadelelerini konu alan İçerde, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonda ekranlarda fırtınalar estirecek.

tt listesiSOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Dizinin ilk tanıtımının yayınlanacağını öğrenen ekran başındakiler ‘İçerde’yi yayından saatler öncesinde Twitter’da TT listesine taşıdı. Heyecanın doruğu tırmandığı yayın saatlerinde dizi yine TT listesinin ilk sırasında saatlerce kalarak gündeme damga vurdu.

içerde dizisi 0003DEV KADRO İÇERDE ‘DE!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile Eylül ayında Show TV’de.

Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler İçerde Dizisinde

içerdeShow TV’nin merakla beklenen iddialı dizisi İçerde’nin kadrosuna 2 ünlü isim daha dahil oldu.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Nihal Koldaş’ın yer aldığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği Ay Yapım imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Kayıp ve Ulan İstanbul dizilerinde rol alan Yıldıray Şahinler ile daha önce Al Yazmalım, Medcezir ve Gecenin Kraliçesi dizilerinde rol alan güzel oyuncu Gözde Kansu dahil oldu.

Gözde Kansu

Yıldıray ŞahinlerSenaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun kaleme aldığı ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesinin anlatıldığı İçerde, Eylül’de Show TV’de!

İçerde Dizisinin Fragmanı Çıktı

İçerde (7)Show TV‘nin nefes kesen senaryosu ile Eylül ayına damgasını vuracak dizisi “İçerde”nin ilk tanıtımı yayınlandı! Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu‘nun yer aldığı, usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”nin senaryosunu iseErtan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

İKİ KARDEŞİN BİRBİRİNİ BULMA HİKAYESİ!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Show TV‘nin merakla beklenen yeni projesi “İçerde”, iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak.

Show TV‘nin yeni dizisi “İçerde” Eylül’de izleyicisi ile buluşacak.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Nihal Koldaş İçeride Kadrosuna Dahil Oldu

Nihal KoldaşAy Yapım’ın yeni ve iddialı dizisi ”İçerde”ye yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını Kerem Çatay – Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay Roza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor’un yer aldığı dizinin kadrosuna son olarak ‘Bir Deniz Hikayesi’ dizisinde rol alan Nihal Koldaş dahil oldu. Nihal Koldaş dizide Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği Sarp karakterinin annesini canlandıracak.

‘İçerde’ yeni sezonda Show TV ekranlarında!

Çağatay Ulusoy İçeride Dizisi için Saçlarını Kısalttı

çağatay-ulusoy-içeride-imajıYeni sezonun iddialı yapımlarından İçeride dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yapacağı, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor’un yer aldığı dizi Leonardo Di Caprio’nun sevilen filmi Köstebek filminden izler taşıyor.

Çağatay Ulusoy dizi için önemli bir imaj değişikliğine gitti. Saç, sakal ve bıyıklarını kısaltan Çağatay Ulusoy yeni imaja büründü.

Daha önceden Adını Feriha Koydum dizisinin devamı niteliğinde çekilen Emir’in Yolu dizisinde ki imajından izler taşısa da yeni rolüne oldukça paralel bir görünüm kazanan Çağatay Uşsuoy, Medcezir dizisinden sonra Delibal projesine kadar setlerden uzak kalmıştı.

İçeride Dizisinin Çekimleri Başladı

Aras Bulut İynemli ve Çağatay UlusoyAy Yapım’ın merakla beklenen yeni dizisi İçeride’nin çekimleri başladı.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor’un yer aldığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği merakla beklenen dizinin çekimleri bugün başladı. Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut İynemli’nin birbirinden habersiz büyüyen iki kardeşi canlandıracağı dizinin senaryosunu ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

Show TV’de yayınlanması beklenilem dizi, çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Yasemin Allen İçeride Dizisinde

yasemin allen yeni dizisiÇağatay Ulusoy’un fanlarının aylardır merak ettiği sorunun yanıtı sonunda cevap buldu. Yakışıklı oyuncunun yeni dizisi ‘’İçeride’’ projesindeki partneri belli oldu. Rol için birçok ünlü ismin adı geçmiş ve avukat ‘Melek’ rolü için Farah Zeynep Abdullah’ın adı öne çıkmıştı.
Ancak imza aşamasında ipler koptu, Farah Zeynep önce MF Yapım’ın ‘Mother’ kod adlı dizisindeki ‘Zeynep’ rolü için görüştü ve son tahlilde ise ‘Kösem’le anlaştı. Derken Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı “İçeride” dizisinde Çağatay Ulusoy’a partner arayışı sürdü.
Uçankuş’tan Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ulusoy’un kardeşini canlandıracak olan Aras Bulut İynemli’nin partneri Damla Colbay oldu. Çetin Tekindor, Rıza Kocaoğlu ve Mustafa Uğurlu’nun da diğer önemli rolleri canlandıracağı dizide Çağatay Ulusoy’un partnerini ise son dakika bir değişiklik olmazsa Yasemin Allen’ın canlandıracağı öğrenildi.

Diğer güçlü aday ise ‘’Tatlı Küçük Yalancılar’’ projesiyle dikkatleri üzerine çeken Bensu Soral’dı. Çekimleri ay ortasında başlayacak olan Ertan Kurtulan ve Tolga Karağolu’nun kaleme aldığı dizinin 1. bölümün final sahnesinde ekran 2’ye bölünecek ve kardeş oldukları ortaya çıkacak olan Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin canlandıracağı ‘Sarp’ ve ‘Mete’ yan yana görünecek. Dizi Show TV’nin yeni sezonda ‘’Cesur Yürek’’ dizisiyle beraber en iddialı yapımı olacak.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Oyuncu Damla Cobay İçeride Dizisine Dahil Oldu

Damla ColbayAy Yapım’ın yeni ve iddialı dizisi ”İçeride”ye yeni bir oyuncu dahil oldu!

Ranini Tv’nin haberine göre Yapımcılığını Ay Yapım – Kerem Çatay’ın üstlendiği, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Rıza Kocaoğlu ve Mustafa Uğurlu’nun yer aldığı dizi Sarp ve Mert adında iki kardeşin hikayesini anlatacak. Hikayede yer alan iki kadın başrol oyuncusundan ilki netleşti. Son olarak ‘Hayat Mucizelere Gebe’ dizisiyle izlediğimiz Damla Colbay, dizinin belirlenen ilk kadın başrol oyuncusu oldu. Colbay, dizide ‘Eylem’ karakterine hayat verecek.

Dizideki ‘Melek’ karakteri için de Bensu Soral’ın adı geçiyor.

”İçeride” dizisinin yeni sezonda Show TV’de olması bekleniyor.

Mustafa Uğurlu İçeride Dizisi Kadrosunda

Mustafa-UğurluYapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi İçerideki’ne sürpriz bir isim daha katıldı.

Ranini.tv’nin haberine göre Son olarak Düşler ve Umutlar dizisi ve Milat dizileriyle izleyici karşısına çıkan Mustafa Uğurlu dizinin kadrosuna katıldı. Oyuncu dizide komiser karakterine hayat verecek.

Çağatay Ulusoy Ve Bensu Soral Partner Mi Oluyor?

Çağatay Ulusoy ve Bensu SoralÇağatay Ulusoy ve Bensu Soral Bir araraya mı geliyor? Çağatay Ulusoy’un ‘Kod Adı Köstebek’ adlı yeni dizisindeki partneri belli oldu. Dört aylık arayış sonunda Bensu Soral’la prensipte anlaşıldı.

Çağatay Ulusoy için dört aydır aranan sevgili bulundu. Ünlü oyuncunun eylül ayında ekrana gelmesi planlanan “Kod Adı Köstebek” adlı dizide kiminle kamera karşısına geçeceği sonunda belli oldu.

Çağatay Ulusoy Ve Bensu Soral Yılın Çifti Olacak Mı?

rol alacağı Dizinin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım, Ulusoy’un sevgilisini oynaması için Bensu Soral’a teklif götürdü. Son olarak “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde rol alan Soral’ın teklife olumlu bakması üzerine prensipte anlaşma sağlandı.

Çekimler Ağustos’ta başlıyor

Anlaşmanın ardından Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral, dizinin yönetmenliğini üstlenecek Uluç Bayraktar ile bir araya geldi. Uyum sağlayacaklarını düşünen iki oyuncunun da görüşmeden memnun ayrıldığı öğrenildi. Çekimlerine ağustos ayında başlanacak dizide Bensu Soral, güçlü bir avukatı canlandıracak. Dizi, başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson ve Matt Damon gibi ünlü isimlerin rol aldığı ‘Köstebek’ filminden esinlenecek.

Çağatay Ulusoy’un Partneri Farah Zenep Abdullah Oldu

Çağatay Ulusoy'Farah Zenep AbdullahYaz sezonunun hızlı şekilde aktığı, Temmuz ayının ortalarında bulunduğumuz şu günlerde hareketli bir haber dünyasına sahip olduğumuzu görüyoruz. Bu hareketlilik televizyon ve sinema dünyasında da kendisini iyiden iyiye hissettiriyor. Hal böyle iken, hemen her gün yeni haberler ve sürpriz diyebileceğimiz hamleler ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

Bu tür sürprizlere örnek olabilecek bir durumun haberi bugünlerde sosyal medyada tartışılıyor. Bilindiği üzere, Çağatay Ulusoy’un Ay Yapım ile anlaştığı ve İçeride isimli bir dizide erkek başrol olarak yer alacağı ortaya çıkmıştı. Bu haberin ardından günlerdir Çağatay Ulusoy için uygun olacak kadın başrolün tartışması yapılıyordu. Hatta bir grup Nilay Cafer’in Ulusoy ile başrolü oynaması için sosyal medya kampanyaları başlatmıştı. Ancak tüm bu tartışmaları ve kampanyaları sonlandıracak sürpriz başrol haberi sonunda geldi.

Farah Zeynep AbdullahAy Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği İçeride isimli dizide Çağatay Ulusoy ile birlikte yer alacak olan kadın başrol Farah Zeynep Abdullah oldu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanınan, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçen Abdullah’ın bu rol için seçilmesi büyük sürpriz ile karşılandı.

Bu haberin yayılmasının ardından sosyal medyada tartışmalar başlarken, ikilinin dizi için alacağı ücretler dahi konuşulmaya başlandı. İddialara göre ; Farah Zeynep Abdullah diziden 160 Bin , Çağatay Ulusoy ise 120 Bin TL ücret alacak.

farag arasParalara bakıldığında Ulusoy’un daha fazla alması beklentisinin yıkıldığını görüyoruz. Farkındaysanız paraların büyüklüğünden fazla bahsetmiyoruz. Her şeyi hallettik, kimin daha fazla alması gerektiğini konuşuyoruz. Neyse helali hoş olsun ne diyelim.

Çağatay Ulusoy ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olacağı İçeride isimli dizi Eylül ayında ekranda olacak. Hayırlısı olsun.

Sürpriz İkilinin Projesi : İçeride

Aras Bulut İynemli ve Çağatay UlusoyYaz sezonunun içinde olmamız yeni sezon için çalışmaların sürdürülmesi konusunda engel olmuyor. Yazlık dizilerin ekrana gelmesinin ardından kışlıklar kenara çekildi ama yeni kışlıkların geleceğini de görmemek mümkün olmuyor. Çünkü hemen her gün yepyeni bir haber ve sürpriz ikililer ortaya çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un ve Halit Ergenç&Bergüzar Korel ikilisinin yepyeni yapımlarda yer alacağının haberleri gelmişti. Bu konuda yeni ikili ise sürpriz bir şekilde ortaya çıktı.

Son olarak Medcezir’de oynayan ve Delibal filmi ile son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan Çağatay Ulusoy ile son olarak Maral dizisinde Hazal Kaya ile birlikte izlediğimiz Aras Bulut İynemli ekim ayında başlaması planlanan bir yapımda birlikte yer alacağı ortaya çıktı.

Ay Yapım’ın yeni sezon içerisinde başlatacağı ve Uluç Bayraktar tarafından yönetilecek olan yapımda birbirini yıllar sonra bulan iki kardeşin heyecanlı hikayesinin anlatacağı belirtildi. Tabiki bu durumda akıllara kadın başrollerin kim olacağı, hangi oyuncu ile ikili olacağı ve yapıma uyum sağlayıp sağlayamayacağı gibi sorular akıllara geliyor.

Kenan İmirzalioğlu’nun başrolünde olduğu diziyi ATV ekranlarında yayınlayacak olan Ay Yapım’ın bu yapımı ise hangi kanalda yayınlayacağı şimdiden merak konusu oldu. Bu konu ile ilgili olarak yapılan tahminlerde ve gelen duyumlarda kanalın Star olacağı ifade ediliyor.

Erkek başrol olarak doğru seçimlerin yapıldığı bu dizinin geleceğini merak ediyorum. Kadın başrollerin belli olması ile durum daha da netlik kazanır gibi.

Hadi bakalım.

ANIL KOLDAŞ

Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy Aynı Dizide

aras-bulut-iynemli-veçağatay-ulusoy 2Ay Yapım’ın yeni ve iddialı dizisi ”İçeri”ye yeni bir oyuncu daha dahil oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yapacağı, başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Çetin Tekindor’un bulunduğu dizi Ekim ayında yayına başlayacak. Hürriyet yazarı Sinem Vural, diziye Aras Bulut İynemli’nin de dahil olduğunu açıkladı.

Ekim ayında başlayacak olan dizisinin isminin değişeceği de konuşulanlar arasında.

Çağatay Ulusoy’ın Dzisinin Adı İçeride Oldu

2006 yapımı ‘The Departed’ (Köstebek) filminden uyarlanacak olan yeni Ay Yapım dizisinin ismi belli oldu.

Ranini.Tv’nin başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı yapım, ‘İçeride’ adıyla ekranda olacak. Yönetmen koltuğunda  son olarak ‘Karadayı’da görev alan Uluç Bayraktar’ın oturacağı, senaristliğini ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun üstleneceği yapım, sadece 39 bölüm (1 sezon) olarak tasarlandı.

Yeni sezonun iddialı projeleri arasında yer alan İçeride’nin kanalı ise henüz belli değil.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisinde Partneri Yoksa o mu?

Nilay CaferYeni dönemde ekrana gelmeye hazırlanan Ay Yapım’ın dizisi Köstebek için aranan kan bulundu. Başrollerinde Çağatay Ulusoy’un ve Zeynep Farah Abdullah’ın oynayacağı dizide bir diğer başrol için Nilay Cafer’in ismi ön plana çıktı.Yapım şirketi tarafından çıkartılan söylentiler üzerine ikiliyi birbirine yakıştıran hayranları, sosyal medyada Çağatay Ulusoy ve Nilay Cafer’i Twitter Trending Topics (TT) listesinin üst sırasına taşıdı. Sosyal medya üzerinden Ulusoy ve Cafer’i yorum ve fotoğraf yağmuruna tutan hayranları, kısa sürede iki oyucuyu sosyal medyada en çok konuşulan iki isim haline getirdi.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisinde ki Partneri Hazal Kaya mı Olacak?

Çağatay Ulusoy ve Hazal KayaGenco, Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum ve Maral gibi dizilerde rol alan güzel ve başarılı oyuncu Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy aynı dizide yeniden bir araya mı gelecek?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve Eylül ayında ekrana gelecek olan Köstebek (The Departed) filminden esinlenilecek olan, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer alacağı dizide Ulusoy’un partneri için Ay Yapım’ın Hazal Kaya ile görüştüğü öğrenildi!

MERVE BOLUĞUR REDDETTİ!

Çağatay Ulusoy ile Merve Boluğur 2Daha önce Merve Boluğur ile görüşen Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay, Boluğur’un yeni sezonda yine ekranlarda yer almamak istememesi üzerine daha önce Kara Sevda dizisi için görüşmüş olduğu ancak bir takım aksaklıklardan dolayı Hazal Kaya ile anlaşamaması üzerine bu dizi için yeniden bir araya geldi.

Maral dizisinden sonra almış olduğu aşçılık eğitimini başarıyla tamamlayan Hazal Kaya İtalya’da restoran açmayı planlıyordu ancak gelen dizi teklifleri üzerine restoranını İstanbul’da açmaya karar verdi. Kaya’nın Ay Yapım’dan gelen teklife ise olumlu bakarak Kerem Çatay ile prensipte anlaştığı belirtiliyor.

Ertan Kurtulan’ın senaryosunu kaleme alacağı dizide Çağatay Ulusoy’un canlandıracağı karakter ile karşı karşıya gelecek olan kötü adam rolüne ise geçtiğimiz günlerde Ay Yapım ile anlaşan Kerem Bursin’in düşünüldüğü ve dizinin Star TV’de ekranlara geleceği gelen bilgiler arasında.

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi ile Mercek Altında

çağatay-ulusoy-2016-005Son olarak Medcezir dizisinde başrol oynayan Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinden kazanacağı ücret belli oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği dizi Eylül ayında izleyicisi ile buluşacak. Başrollerinde ise Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson, Matt Damon’ın bulunduğu ‘Köstebek’ filminden esinlenecek olan yapım için oyuncu arayışları devam ediyor.

Çağatay Ulusoy’un yeni diziden bölüm başı 50 bin TL, aylık 200 bin TL kazanacağı iddia edildi. Çağatay Ulusoy, Medcezir dizisinden sonra yine Ay Yapım imzalı sinema filmi Delibal’da rol almıştı.

Çağatay Ulusoy Yine Bir Uyarlama Dizide Rol Alacak

çağatay-ulusoy-yeni-dizisiAdını Feriha Koydum, Emir’in Yolu ve Medcezir dizileri ile yıldızı parlayan Çağatay Ulusoy yeni dizisi ile önümüzdeki sezon yine ses getireceğe benziyor.  Dizi projesi ile ilgili olarak da çok fazla bilgi verilmiyor ancak dizinin yine Medcezir gibi bir amerikan dizisininden uyarlama olacağı konuşuluyor. Ay Yapım imzalı bu dizi projesin yine Ece Yörenç yazacak.

Çağatay Ulusoy’un yeni Dizisi yeni sezonda Star Tv’de

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da55 sorgu var. 0,803 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort