En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İçimdeki Fırtına Dizisi – Star Tv

Çok Yakında 17 Mart, 05:41'de eklendi

İçimdeki Fırtına Dizisi 6. ve Final Bölümü ile 18  Mart Cumartesi Saat 20.00’de Star Tv’de | Gizem Karaca, Merve Boluğur ve Yusuf Çim | Aslan Film | Sezon: 1

Emre Ezgi’den boşanma konusunda kesin kararlıdır. Evden de ayrılan Emre’yi ne Ezgi ne de Perihan engelleyebilecektir. Perihan’ın geçmişiyle ilgili bir koz elde eden Ezgi, Perihan’ı kendisine yardım etme yönünde sıkıştırır.

 

Elif Fırat’a Emre’ye karşı hala bir şeyler hissettiğini itiraf etse de aslında gerçekler farklıdır. Ne var ki bu itiraf Fırat’ın Elif ile yollarını ayırmaya karar vermesine sebep olur. Fırat’ın fakülteden arkadaşı avukat Güneş hem Galip’i cezaevinden çıkaracak hem de Elif’in Fırat’a yönelik duygularını açık etmesine sebep olacaktır. İlk kez evde aile sıcaklığı yaşayan Galip’in ise sürpriz bir ziyaretçisi vardır.

 

Elif yönetim kurulunda onaylanmayan kreasyonunu yeniden hayata geçirmeye karar verir.  Bunun için Emre’den yardım ister. Elif ile vakit geçirmeye başlayan Emre sonunda aşkını itiraf eder. Elif birlikte olabilmeleri için Emre’ye bir şart koşar. Öte yandan Ezgi de boş durmaz; Elif’i herkesin içinde rezil edecek bir planı vardır. Ne var ki asıl kötü sürpriz kendisini beklemektedir.

 

İçimdeki Fırtına dolu dolu bir final bölümüyle 18 Mart Cumartesi akşamı, Star Tv ekranlarında!

İÇİMDEKİ FIRTINA 6. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

İşte İçimdeki Fırtına Dizisinin Genel Konusu ve Oyuncuları

Güzel, akıllı, başarılı bir kız genç kız olan Ezgi Kara genç yaşında Deran Holding’in ürün müdürü olmasına rağmen istediği pozisyonda değildir. Baba bir anne ayrı kız kardeşi Deniz gibi kostüm tasarım alanında yükselmek ve Deran Holding’in tasarım departmanın başına geçmek istemektedir. İlk gördüğü anda aşık olduğu Emre Bademli’nin kardeşi Deniz’i seçmiş olması, üstelik kısa zamanda evlenmeyi planlaması Ezgi’nin sert tabiatını daha da keskinleştirmiştir.

Kolay sevinen, azla yetinen, yumuşak başlı bir kız olan Deniz, her geçen gün aralarının bozulmakta olduğu kardeşi Ezgi’nin öfkesini geçici, Emre’nin annesi Perihan’ın tehditlerini ise zararsız görmektedir. Emre ile evlenmeye adım adım yaklaşmakta olan Deniz çok mutlu ve umut doludur. Oysa Ezgi’nin hayatta Emre’nin sevgisi kadar istediği hiçbir şey yoktur.

Ezgi, Emre için Deniz’le amansız bir mücadeleye girişecektir.

 

 

 

 

 

Yapım                           : Aslan Film

Yapımcı                        : Uğur – Selman Kızılaslan

Genel Koordinatör       : Abdullah Yalçın

Yönetmen                    : Doğan Ümit Karaca  

Öykü ve Senaryo Uyarlama: İpek Kadılar

Görüntü Yönetmeni     : Özgür Polat

2.Yönetmen                           : Evrim Yöney

Sanat Yönetmeni         : Demet Dinçkaya Şakrak

Müzik                            : Ender Akay

OYUNCULAR                  : Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Levent Can, Bilge Şen, Servet Pandur, Alper Kut, Cenk Tunalı, Hazal Şenel, Ceren Benderlioğlu,  Burak Can, Nihan Okutucu, Ayşegül Yıldız, Nazmi Kırık, Gürsu Gür, Cenk Tunalı ve Hatice Aslan

İşte İçimdeki Fırtına Dizisinin Oyuncu Kadrosu


Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, Aslan Filmin yapımcılığını üstleneceği, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın yapacağı, senaryosunu ise İpek Kadılar’ın yazacağı yeni dizi ‘İçimdeki Fırtına’ dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.​
Buna göre dizinin kadrosunda yer alan isimler Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca, Burak Yamantürk, Hatice Aslan, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Levent Can, Bilge Şen, Servet Pandur, Alper Kut, Cenk Tunalı, Hazal Şenel, Ceren Şekercioğlu, Burak Can, Nihan Okutucu, Ayşegül Yıldız, Nazmi Kırık ve Gürsu Gür olacak.​

Alper Kurt İçimdeki Fırtına Dizisinde

Star TV’nin yeni yıl için hazırladığı dizisi İçimdeki Fırtına’ya yeni oyuncu!

Aslan Film’in yapımcılığını, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın, senaristliğini İpek Kadılar’ın üstlendiği, başrollerini ise Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Hatice Aslan, Servet Pandur, Levent Can, Burak Can ve Bilge Şen’in paylaştığı yapıma ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ ve ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ gibi dizilerde rol alan Alper Kut dahil oldu.

İçimdeki Fırtına, yakında Star’da başlıyor!

İçimdeki Fırtına Star Tv’de Ekrana Gelecek

Star TV’nin yeni yıl için hazırladığı, daha önce adı ‘Unutsam Sevmeyi’ olarak açıklanan yapım ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

Başrollerini Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Hatice Aslan, Servet Pandur, Levent Can, Burak Can ve Bilge Şen’in paylaştığı; yapımcılığını Aslan Film’in, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın, senaristliğini ise İpek Kadılar’ın üstlendiği dizi, ‘İçimdeki Fırtına’ adıyla yayına girmeye hazırlanıyor.

Konu:
Ezgi (Merve Boluğur) kardeşi Deniz (Gizem Karaca) ile evlenmek üzere olan Emre’ye (Yusuf Çim) uzun süredir aşıktır. Emre’yi kardeşinin elinden almak için yaptığı plan hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesiyle kontrolden çıkar.

Genel Hikaye:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 0,922 saniyede yüklendi.