En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İçindeki Yabancı Cuma Atv’de

Tv'de Sinema 23 Nisan, 03:46'de eklendi

İÇİNDEKİ YABANCI 007İÇİNDEKİ YABANCI
(Brave One, The)

Yapım Yılı : 2007
Yönetmen : Neil Jordan
Türü : Suç / Dram / Gerilim
Oyuncular : Jodie Foster, Terrence Howard, Naveen Andrews

Yayın Tarihi : 25 Nisan 2014 / Cuma
Yayın Saati : 22.30

Filmin Konusu

New York sokakları Erica Bain (Jodie Foster) için hem evi hem de geçim kaynağıdır. Sevgili şehrinin seslerini ve hikayelerini sunucusu olduğu “Street Walk” adlı programı aracılığıyla radyo dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Akşamları, hayatının aşkı olan nişanlısı David Kirmani’nin (Naveen Andrews) yanına gider. Fakat Erica’nın bildiği ve sevdiği her şey korkunç bir gecede elinden sökülüp alınır: David’le birlikte uğradıkları apansız ve hunharca saldırı David’in ölümüne, Erica’nın da ölümün eşiğine gelmesine neden olur. Erica’nın vücudundaki yaralar iyileşse de, daha derindeki yaralar kapanmaz.

David’i kaybetmenin yarattığı hüsrandan daha büyük olan tek şey, peşini asla bırakmayan dehşet verici korku hissidir. Bir zamanlar gezmeyi çok sevdiği şehir sokakları, hatta bunların en sıcak ve aşina olanları bile, artık yabancı ve tehditkar görünmektedir. Sonunda bu korku dayanılmaz bir hâl alınca, Erica kendini ona karşı donanımlı kılacak bir şeyler yapmaya karar verir. Elindeki silah kendini soyut bir düşmana karşı korumanın somut bir yolu olur… Ya da o böyle düşünmektedir.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a_PT4zvbhFw[/youtube]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,053 saniyede yüklendi.