En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İki Yabancı 47. Bölümü ile Pazartesi Kanal 7’de

Hint Dizileri 27 Mart, 16:31'de eklendi

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi İki Yabancı’da bugün Saras, Kumud’un yanından ayrılmaz. Eskisi gibi birlikte olabileceklerini düşünür. Ama bir yandan da tekrar Kumud’u üzeceğinden korkar. Kusum’un Saras’ı unutması için en doğru yolun evlenmesi olduğunu düşünen annesi Vidya’yı ikna eder.

47.Bölüm

Her sorunu birlikte aşan Kumud ve Saras hep yan yanadır. Kumud, yaşadığı onca kötü olaydan sonra Saras’ın desteğini görmekten çok mutludur. Ancak Saras’ın içini bir tedirginlik kaplar. Kumud’u tekrar üzeceğini hisseder. Bu yüzden Kumud’a karşı daha dikkatli davranması gerektiğini düşünür ve ondan uzaklaşır. Kusum’un herkesten gizlediği aşkından yalnızca annesi haberdardır. Kusum’a çok büyük bir hata yaptığını söyler. Bunun için Saras’ı unutmanın tek yolunun evlilik olduğunu söyler. Sundur ise Kusum’a bir kısmet bulur. Ancak gelen kişi Kusum’dan yaşça çok büyüktür. Kusum’un yaşlı bir adamla evlenmesine Kumud müsaade etmez.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular:
Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen
: Sanjay Leela Bhansali

Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Yayın Tarihi         : 27 Mart 2017 Pazartesi

Yayın Saati          : 16.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 0,380 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort