En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İki Yabancı 95. Bölümü Ile Pazar Kanal 7’De

Hint Dizileri 16 Haziran, 18:36'de eklendi

Hafta sonu Kanal 7 ekranlarında yayınlanan İki Yabancı’da bugün Kumud’u eski kız arkadaşına benzeten Prajand’ın gerçek amacı ortaya çıkar. Kumud ile kendisinin evli olması gerektiğini düşünen Prajand, Saras’ı zehirler.

95.Bölüm

Prajand, Kumud’a hayran olduğunu ve ondan başka bir şey düşünemediğini Saras’a itiraf eder. Deliye dönen Saras, Prajand’ı dövüp evden kovar. Kumud ile birlikte olamamasının önündeki engelin Saras olduğunu düşünen Prajand onu zehirlemeye kalkar. Kumud’a bildiklerini söylemeyen Saras, yaşadıkları evde daha önce Prajand’ın Kumud’a çok benzeyen kız arkadaşının oturduğunu öğrenir. O kadının kim olduğunu araştırmaya başlayan Saras, Hojja’dan iki yıldır kimsenin haber alamadığını duyar. Saras’ın geçmişi hakkında bilgi topladığını anlayan Prajand ona tuzak kurar. Anuş’a duygularını açtıktan sonra karşılığını bulamayan Kabir ise kimseye haber vermeden evi terk eder.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı hafta sonu saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular:
Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen
: Sanjay Leela Bhansali

Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan

Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 0,396 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort