En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İstanbul Kanatlarımın Altında, Dizi Oluyor

Çok Yakında, Dizi Magazin 20 Mart, 10:49'de eklendi

Osmanlı dönemi dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Mustafa Altıoklar, İstanbul Kanatlarımın Altında filmini dizi yapacağını Twitter’dan açıkladı.

1996 yapımı Mustafa Altıoklar filmi İstanbul Kanatlarımın Altında, dizi oluyor. Altıoklar, dönemi anlatan bir dizi senaryosu yazdığını Twitter’dan açıkladı. Altıoklar’la birlikte proje için kalem oynatan isimler ise Kubilay Tuncer ve Alper Erze.

Muhteşem Yüzyıl’ın fitilini ateşlediği Osmanlı dönemi dizilerine kısa süre önce Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam da eklenmişti. Faruk Aksoy da sinema salonlarını dolduran Fetih 1453’ü Show TV için dizi yapmayı planlıyor. Bu projelerin yanına şimdi de İstanbul Kanatlarımın Altında eklenmiş oldu. Projenin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

N.A 20 Mart 2012

Bu dizi başlamaz. Yüzde 99 veriyorum. Fetih 1453 de zaten dizi olmayacakmış,Faruk Aksoy açıkladı. Bu sene başlayacak Ustura Kemal ile Osmanlı dizilerini üçleriz. Seneye de Kılıç Yarası Gibi ve Veda ile beşleriz. Diğerleri spekülasyon olarak kalır. Başlayacak bu üç dizi de tutacaktır. Hepsi yayınlandığında beş diziden en zayıfının Kıyam olacağını düşünüyorum.

Sayfa da51 sorgu var. 1,432 saniyede yüklendi.