En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İşte Gupse Özay’ın Serüveni

Dizi Magazin 24 Nisan, 03:04'de eklendi

Gupse Özay

Milliyet Gaztesi yazarı Ali Eyüpoğlu, son günlerde yıldızı iyice parlayan Antalya  Televizyon Ödüllerinden aldığı ödülle başarısını perçinleyen Güpse Özay’ı Köşesine taşıdı.

Uzun yıllar reklam ajansında çalışan ve kendine yeni ufuklar açmak için ayrılan Gupse Özay, ‘Çocuklar Duymasın’ ve ‘İzmir Çetesi’nin senaryo ekibinde çalıştı. ‘Beyaz Show’un metin yazarlığını da yapan Özay, şimdi ‘Yalan Dünya’da Beyaz’ın başının belası
‘3’üncü Antalya Televizyon Ödülleri’ni kazanacakların belirlendiği son jüri toplantısındayız.
‘Komedi  En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’sunu seçmeye geldi sıra.
Her jüri üyesi beş aday için oyunu kullandı.
Sekreterya, hepimizden aldığı puanları toplayıp sonucu açıkladı:
Gupse Özay-Yalan Dünya.
Jüri masasında sol tarafımda oturan ünlü reklamcı Atilla Aksoy, “Çok sevindim. Çünkü Gupse benim ajansta 4.5 yıl çalışmış iyi bir elemandı. Bizde metin yazarıydı. O, ajansta da ‘Yalan Dünya’daki gibiydi. Herkesi eğlendirirdi. Eğlenceli komik bir kızdı. Daha önce hiç görmediği bir yazıyı ver eline tersten hızlı hızlı okusun sana” dedi.
Aksoy’a, “O zaman niye kaçırdın onu” dedim, yanıtı şu oldu:
“1.5 yıl önce evlenmek üzere ayrıldı.”
Akşam Mardan Palace’ın terasında karşılaştığım Gupse Özay’a sormadan edemedim, ajanstan ayrılırken gerekçe olarak gösterdiği evliliğin akıbeti ne oldu diye.
Özay, “Evlenmek için değil, kendime yeni ufuklar açmak ve şansımı denemek için ayrıldım. ‘Çocuklar Duymasın’ ve ‘İzmir Çetesi’ gibi senaryo ekiplerinde senarist olarak, ‘Beyaz Show’ metin yazarı ve oyuncu olarak şansımı denedim.” dedi.
Gupse Özay’la sohbet ederken yalnız değildim. Yanımda televizyon dünyasından birkaç kişi daha vardı. Özay, gittikten sonra onlardan biri, “Yanılmıyorsam ‘İzmir Çetesi’nin dokuzuncu bölümünde denediler, sonuçtan memnun kalmayınca göndermişlerdi onu” dedi.
Bir gün sonra aynı terasta sohbet ettiğim Beyazıt Öztürk, konu Gupse Özay’a gelince, rol arkadaşının kısa bir süre ‘Beyaz Show’da metin yazarı ve oyunculuk yaptığını, Gülse Birsel’in de onun Youtube’da o videolarından birini izleyip ‘Yalan Dünya’nın kadrosuna aldığını söyledi.
Özay, birkaç ay öncesine kadar Beyaz’ın metin yazarıydı, şimdi ‘Yalan Dünya’daki başının belası.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,688 saniyede yüklendi.