En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İşte Kanal D’nin Yeni Dizisi Cinayet’ten Yeni Kareler

Dizi Resimleri 27 Aralık, 16:52'de eklendi

Cinayet Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan 00001Kanal D’nin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın oynadıkları yeni dizisi “Cinayet”in önceki gün imaj fotoğrafı çekimleri yapıldı.

İmaj fotoğrafları çekimi Belgrat Ormanı’nda

Dizinin ilk bölümünde ormanda işlenen bir cinayet konu ediliyor. Bu detaydan yola çıkılarak, imaj fotoğrafı çekiminin bir bölümü Belgrat Ormanı’nda yapıldı. Oyuncular daha sonra stüdyoda objektifin karşısına geçtiler. Mehmet Turgut’un yaptığı fotoğraf çekimlerinde oyuncuların keyfine ve enerjisine diyecek yoktu.

Nurgül Yeşilçay ilk kez polisi canlandırıyor

Nurgül Yeşilçay bu proje ile ilk kez bir polis rolünde kamera karşısına geçecek. Yeşilçay dizide, “Komiser Zehra Kaya” karakterini canlandıracak. Engin Altan Düzyatan da, polis “Yılmaz Seyhan” karakterini canlandıracak.

Cinayet Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan 00002Yapımını Akbel-Adam Film, yapımcılığını Cansu Akbel – Tarkan Karlıdağ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Şentürk, genel yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı, senaryosunu da Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldıkları,                         “Cinayet”, gizemli bir cinayeti çözme ve değişen hayatların, değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesini konu ediniyor.

Oyuncu kadrosunda; Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan yanı sıra Goncagül Sunar, Tansu Biçer, Orhan Aydın, Murat Garipağaoğlu, Alicia Kapudağ, Saydam Yeniay, Funda Postacı, Ayşe Tunaboylu, Can Kolukısa, Zafer Diper, Boran Bağcı, Ece Özkici, Volkan Ünal, Yağızkan Dikmen, Hidayet Erdinç, Deniz Özmen, Bahar Kolkıran ve Erdi Bolat’ın yer aldıkları dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra sürükleyici hikayesi ile dikkatleri çekiyor.

Dizinin konusu ise şöyle;

“Kadere inanır mısınız?”

Bir gün uyanırsınız ve hayatınız birdenbire tersine döner… Mutlu bir aileniz vardır, biricik çocuğunuzun sırlarla dolu ölüm haberi gelir, dünya başınıza yıkılır… Başarılı bir politikacısınız, belediye başkanlığına doğru koşarken isminiz bir cinayete karışır… Hayatınızı değiştirme arifesinde bir komisersiniz, her şeyi Cinayet Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan 00003ardınızda bırakıp daha güzel bir hayata adımlayacağınız gün, çözmeniz gereken bir cinayetle karşı karşıya kalırsınız, suçluyu bulmadan gidemeyeceğinizi bilirsiniz… Gencecik ve hayat dolu bir genç kızsınız, yarınlara umutla bakarken birdenbire gözleriniz sonsuza dek karanlığa gömülür, öldürülürsünüz. Kader ağlarını öyle bir örer ki hayatınız hiç ummadığınız bir şekilde değişiverir… Peki, kötü kimdir? Kader mi?

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle

 

Yapım                       : Akbel-Adam Film

Yapımcı                    : Cansu Akbel – Tarkan Karlıdağ

Yönetmen                : Sadullah Şentürk

Genel Yönetmen    : Serdar Akar

Cinayet Engin Altan Düzyatan 00001Senaryo                   : Gülden Çakır – Sema Ali Erol

Görüntü Yönetmeni : Ferhan Akgün

Sanat Yönetmeni               : Yavuz Fazlıoğlu

Müzik                                    : Frans Bak

Jenerik Müziği                    : Frans Bak

Oyuncular                           : Nurgül Yeşilçay (Zehra Kaya), Engin Altan Düzyatan (Yılmaz Seyhan), Uğur Polat (Aslan Kocatepe), Şükran Ovalı (Umay Abalı), Ahmet Mümtaz Taylan (Tahir Borova), Goncagül Sunar (Meryem Borova), Tansu Biçer (Kadir Borova), Orhan Aydın (Hüseyin Biçer), Murat Garipağaoğlu (Nurettin Akbaş), Alicia Kapudağ (Gonca Borova), Saydam Yeniay (Eser), Funda Postacı (Muazzez), Ayşe Tunaboylu (Ramize), Can Kolukısa (İsa), Zafer Diper (Haşmet), Boran Bağcı (Kaan), Ece Özkici (Ayla Akgün), Volkan Ünal (Mehmet Ali), Yağızkan Dikmen (Musa), Hidayet Erdinç (Sadettin), Deniz Özmen (Ali Toros), Bahar Kolkıran (Leyla), Erdi Bolat (Ozan).

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da61 sorgu var. 1,100 saniyede yüklendi.