En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İşte Nuri Dizisi Oyunucları

Dizi Magazin 2 Şubat, 19:38'de eklendi

Kanal D’nin yeni dizisi “Nuri”nin oyuncuları tam kadro birarada.

Kanal D’nin yeni komedi dizisi “Nuri”nin tanıtım toplantısı dün, TEM stüdyolarında, dizinin çekildiği platoda yapıldı.

Başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları dizinin yapımını Süreç Film, yapımcılığını ise İnci Gündoğdu ile Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Tayfun Güneyer’in hem yönetmenliğini yaptığı hem de senaryosunu yazdığı, Meltem Cumbul’un “Leyla”, Oktay Kaynarca’nın ise “Nuri” karakterini canlandırdığı dizinin konusu ise şöyle:

Leyla ile Nuri, İzmir Alaçatı’da büyümüş, daha çocukken birbirlerine aşık olup, büyüyünce de evlenip, üstüne de biri kız, biri erkek iki çocuk sahibi olmuş, mutlu bir çifttirler. Ta ki, Nuri, günümüzün en amansız erkek hastalıklarından olan “Azgın Teke Hastalığı”na yakalanana kadar.

Nuri, Alaçatı’ya sörf yarışması için gelen 21 yaşında genç bir kıza gönlünü kaptırıp, onunla evlenebilmek için 21 yıllık karısı Leyla’yı boşayınca, ortalık karışıyor.

Boşandıktan sonra Nuri’yi bir daha görmemek için doğup büyüdüğü evi terk edip İstanbul’a yerleşen Leyla, kızı Kumru’nun söz töreni için bir günlüğüne Alaçatı’ya dönmek zorunda kalınca, herkes, Leyla’nın Nuri’ye nasıl davranacağını merak ediyor. Ama asıl sürpriz, Leyla, İstanbul’a geri dönmekten vazgeçip, Nuri’nin işlettiği Nuri Palas’ın karşısındaki evini bir kafeteryaya çevirmeye karar vermesiyle ortaya çıkıyor. Leyla, Nuri’den almak istediği bütün birikmiş intikamlarını, onun kafeteryasını ve otelini iflas ettirerek almayı düşünüyor.

Bu arada, dün doğumgünü olan başarılı oyuncu Asuman Dabak’a, dizide rol aldığı oyuncu arkadaşları ve dizinin yapım ekibi güzel bir doğumgünü sürprizi yaptı. Dabak, doğumgünü pastasını dilek tutarak kesti.

Yapım : Süreç Film

Yapımcı : İnci Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu

İdari Yapımcı : Akın Topuz

Yönetmen : Tayfun Güneyer

Senaryo : Tayfun Güneyer

Sanat Yönetmeni : Dilek Başak Pınarcı

Görüntü Yönetmeni : Bülent Terzioğlu

Oyuncular : Meltem Cumbul (Leyla), Oktay Kaynarca (Nuri), Öykü Çelik (Reyna), Taner Rumeli (Can), Asuman Dabak(Berna), Vural Çelik (Mesut), Öznur Seçeler (Kumru),Doğu Alpan (Levent), Barış Başar (Mutlu),Tuğçe Özbudak (Nazlı), Aşkın Şenol (Kudret), Alper Kadayıfçı (Battal), Ünal Yeter (Mevcut), Selin Altay (Beyza), Erhan Can Kartal (Alihan)

Nuri Dizisi Oyunucları

Öykü Çelik, Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,296 saniyede yüklendi.