En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İşte Yeni ‘Fahriye Abla’

Tv'de Bu Hafta 15 Ağustos, 14:28'de eklendi

İşte Yeni ‘Fahriye Abla’

Selin Demiratar Yeni Fahriye AblaYeni  sezonda Fahriye Abla isimli dizide oynamaya hazırlanan Selin Demiratar, daha önce Müjde Ar‘ın canlandırdığı karakterin hakkını verebilmek için göğüslerini büyüttü.

A. Muhip Dranas‘ın şiirinden yola çıkılarak 26 yıl önce sinemaya uyarlanan, başrolünde Müjde Ar’ın oynadığı Fahriye Abla filmi, Adam Film tarafından televizyona dizi olarak çekilecek. Geçtiğimiz sezon Adanalı dizisinde sert ve erkeksi bir komiseri canlandıran Demiratar, çalışmaları hızla süren yeni dizide Fahriye Abla‘yı canlandıracak. Demiratar yeni rolü için kendini baştan aşağı değiştirme kararı aldı.

Müjde Ar gibi seksi ve kadınsı görünebilmek için göğüslerine silikon taktıran Demiratar, daha dolgun hatlara sahip olmak için kilo almaya başladı. Şimdiye dek böylesine ‘vamp’ bir karakterde oynamayan ünlü oyuncunun çok heyecanlı olduğu ve Müjde Ar‘ın eski filmlerini izleyerek rolüne hazırlandığı konuşuluyor.

Demiratar‘ın yeni imajıyla görüntülenmemek için tatile bile gitmediği öğrenildi. Demiratar’ın 1999 yılı Miss Globe Türkiye birincisi ve Dünya üçüncülüğü bulunuyor.

Kaynak TelevizyonGazetesi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,150 saniyede yüklendi.