En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

İtalyan İşi, Perşembe Star’da

Tv'de Sinema 7 Kasım, 10:34'de eklendi

‘İtalyan İşi’

(The Italian Job)

 

Orijinal adı     : ‘The Italian Job

Yönetmen       :  F. Gary gray

Oyuncular       : Donald Sutherland, Mark Wahlberg, Edward Norton, Charlize Theron

Yapım Yılı       : 2003

Türü                : Macera, Suç,

 

1969 yapımı aynı adlı filmin yeniden çevrimi olan The Italian Job’da, orijinalinde Michael Caine’in oynadığı karakterde Mark Wahlberg’i izliyoruz.

 

F. Gary Gray, müthiş bir finali olan The Italian Job’ı tekrar çekerken, devrin icaplarını yerine getirmiş. Filmi izlerken, eski soyguncuların cep telefonu olmadan nasıl çalıştıklarına hayret ediyoruz. Venedik’teki ilk bölümden sonra da, Los Angeles’a göçüyoruz. İki film arasındaki diğer farklar, daha fazla özel efekt, daha ileri bir teknik, bir de güzel kız.

 

Venedik kanallarında, bir hırsız çetesinin reisi John Bridger (Donald Sutherland) ve adamlarıyla (Jason Statham, Seth Green, Mos Def) tanışıyoruz. Bridger, soygunun beyni, amaçlarına da ulaşıyorlar, ancak adamları Steve (Edward Norton) hırsa kapılıp Bridger’ı ekarte ediyor ama kızını hesaba katmıyor. Kasa soyma uzmanı Stella (Charlize Theron), Los Angeles’da esas kahraman Charlie Crocker (özgün filmdeki Michael Caine rolünde Mark Wahlberg var) ve çocuklara katılıyor. Amaç, Steve’in el koyduğu altın külçelerini geri almak.

 

Gray temiz bir iş çıkarmış, film aksamıyor, duraklamıyor. Özellikle son bölümdeki Mini Cooper üçlüsünü izlemek bir zevk. Yıldız oyuncular arasında özellikle Edward Norton harika bir performans sunuyor. Yine de ilk filmin Torino bölümlerini anmamak mümkün değil.

Yayın Günü: 8 Kasım Perşembe

Yayın Saati:00.30

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hvj9vhA8ixY[/youtube]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da56 sorgu var. 0,562 saniyede yüklendi.