En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Jennifer Lopez`in `Kıbrıs` Kararı

Tv'de Bu Hafta 9 Temmuz, 16:41'de eklendi

Jennifer Lopez`in `Kıbrıs` Kararı

Jennifer Lopez`in `Kıbrıs` Kararı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 24 Temmuz’da açılışı yapılacak olan Cratos Premium Hotel’de sahne  alacağı açıklanan Jennifer Lopez, konserini iptal ettiğini duyurdu. KKTC’nin dünya kamuoyuna tanıtılması açısından büyük önem taşıyan organizasyon Rum lobilerin engellemesiyle başarısız oldu.

“LOPEZ BASKILARA DAYANAMADI”

Otelin sahibi Murat Bozoğlu, yaptığı açıklamada, özellikle Amerika’daki Rumların lobicilik faaliyetlerini kullandığını belirtti. Amerika’daki Rumlar’ın Jennifer Lopez’e ve kendilerine tehdit mailleri gönderdiğini iddia eden Bozoğlu, “Lopez baskılara dayanamadı” dedi.

KKTC’YE ŞOK SUÇLAMA

Ünlü şarkıcının resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Jennifer Lopez, insan haklarını kötüye kullanmakla ilintili herhangi bir devleti, yasayı veya rejimi asla bilerek desteklemez. Lopez, Kıbrıs ile alakalı olarak yapılan tam bir incelemenin ardından, danışmanlarıyla birlikte çekilme kararı aldı. Bu bir takım kararıdır ve bölgedeki politik gerçeklere olan hassasiyetimizi yansıtmaktadır” denildi. Jennifer Lopez’in aldığı bu kararında, Kıbrıslı Rumların bir haftada 7 bin elektronik posta yollamasının ve internetteki kampanyalarının etkili olduğu belirtiliyor.

YAŞ GÜNÜNÜ KUTLAYACAKTI

Lopez, otelin açılışına eşi Marc Anthony ve ikiz bebekleri ile birlikte gelecekti. Otelde 3 gün kalacak olan Lopez, aynı zamanda 41. yaş gününü de burada kutlayacaktı. 80 kişilik ekiple Kıbrıs’a gelmesi planlanan Lopez, otelin açılışında konser verecekti. Program, çok sayıda ülkede canlı yayınlanacaktı.

HABERTÜRK

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,068 saniyede yüklendi.