En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi – Star Tv

Dizi Arşivi 29 Aralık, 01:00'de eklendi

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin oyuncuları,Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Soner, Elif’i tutsak ediyor!

 

Kahraman Ece’yi bulmuş ve Defne’yi adalete teslim etmiştir. Ancak alacağı haberle şoke olacaktır.

Elif, Soner’in elinde tutsaktır. Bir an evvel ondan kurtulmanın ve Kahraman’a haber göndermenin yolunu bulmak zorundadır.

Öte yandan Maksut da üst üste aldığı mağlubiyetlerin intikamını alma peşinde, Yörükhanların huzurunu bozmaya yeminlidir. Hayattan hala ders almamıştır, bir hata daha yapmak üzeredir. Ancak bu kez Saadet’i karşısında bulacaktır.

Yakup bugüne kadar yanlış tercihler yapmış, hayat ona iyi bir insan olma yolunda fırsatlar çıkarmıştır. Melek ve Selim herkesi şoke edecek bir karar alırlar. Hayat  Müjgan’ın karşısına Elif’i çıkarmış, hep eksikliğini hissettiği ailesine kavuşturmuştur. Kıymet ise bütün bu yaşananlarda en fazla dersi alması gereken kişi olarak, ailenin büyüğü olma yolunda büyük bir adım atacaktır.

Hayat, ölümler, kıskançlık ve hırslar, sonu gelmeyen entrikalar, umulmadık ayrılıklar düşünülenin tam tersine, Kahraman ve Elif’i daha da birbirine kenetlemiştir. Artık kocaman bir aile olmuşlardır. Konak’a tekrar huzur gelirken, alacakları kararla herkesi bir kez daha şaşırtacaklardır.

Elif ve Kahraman aşklarının gücüyle kaderlerini baştan yazmayı başarmışlardır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 50. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 50. BÖLÜM RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaderimin Yazıldığı Gün 2. Sezonu Açıyor

Star TV’nin sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün‘ün ikinci sezon tarihi belli oldu!

O3 Medya imzalı, başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil Sağyaşar ve Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun paylaştığı, yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk’ün oturduğu dizinin senaryosunu Banu Tekcan ve Devrim Yıldız Özdemir kaleme alıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün, yeni sezonuyla 15 Eylül Salı 20:00’de Star TV’de!

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın

Kaderimin Yazıldığı Gün Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

Kaderimin_Yazıldığı_Gün (12)Sezonun başarılı yapımlarından Kaderimin Yazıldığı Gün‘ün sezon finali tarihi belli oldu.

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük’ün yer aldığı dizi 9 Haziran akşamı sezon finali yapacak. o3 Yapım’ın başarılı dizisi 33.bölümüyle ilk sezonunu tamamlamış olacak.

Mehmet Bozdoğan, Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde

Mehmet-BozdoğanSalı günlerinin sevilen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün kadrosuna yeni bir bir oyuncu dahil oldu.

Koyu Kırmızı, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Karadayı dizilerinde rol alan Oyuncu Mehmet Bozdoğan Kaderimin Yazıldığı Gün kadrosunda. Oyuncu Diziye bu hafta Elif’in abisi İbrahim olarak katılacak.

Kaderimin Yazıldığı Gün Arap Televizyonunda

Kaderimin Yazıldığı Gün 11. Bölüm 006Sezonun en reytingli dizilerinden biri olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi Ortadoğu’da yayına başlıyor. Başrollerinde Özcan Deniz,Hatice Şendil,Begüm Kütük ve Gürbey İleri’nin yer aldığı dizinin tanıtımları MBC4 kanalında dönmeye başladı.Dizi böylece 22 Ortadoğu ülkesinde izleyiciyle buluşmuş olacak

Belçim Bilgin Kaderimin Yazıldığı Gün İle İlgili Neler Söyledi?

Özcan Deniz ve Belçim BilginStar TV’nin başarılı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’de rol alması için teklif yapılan oyuncu Belçim Bilgin, teklifi kabul etmemişti.

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Gürbey İleri’nin yer aldığı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ adlı dizide Begüm Kütük’ün canlandırdığı karakter için teklif alan ama fiyatta anlaşamadığı için rolü geri çevirdiği iddia edilen Belçin Bilgin;

Evet senaryo aşamasındayken o diziyi incelemiştim. Ben işe bakarım, hassas davranırım. Yazıldığı gibi maddi bir konu yok. Dizi tuttu ve gayet güzel, ben de izliyorum” dedi.

Kaderimin Yazıldığı Gün Bu Hafta Yayınlanmayacak !

Begüm Kütük ve Gül Onat

Begüm Kütük ve Gül Onat

Star’ın 2 bölümde zirveye oturan dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’den haber var !

Özcan Deniz,Hatice Şendil,Gürbey İleri ve Begüm Kütük gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin yeni bölümü haftaya yayınlanmayacak.

Bu değişikliğin sebebi Star’ın maç yayınlayacak olması.

Salı akşamı Dortmund-Galatasaray maçı 21.45’ten itibaren Star ekranlarında olacak.

Dizinin ivmesini etkileyebilir.

Anıl Koldaş

Özhan Çarda Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde

ozhan-cardaShow Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Neslihan Atagül & Kadir Doğulunun paylaştığı dizide Macit’in babası ‘Kerim’ rolünü canlandıran başarılı oyuncu Özhan Carda Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini Özcan Deniz,Hatice Şendil ve Begüm Kütük’ün paylaştığı diziye dahil oldu.

‘Fatih Harbiye’yeni bölümüyle yeni gününde Pazar akşamı 20.00’da Show Tv’de!

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ yeni bölümüyle Salı akşamı 20.30’da Star Tv’de!

Senarist’in İlham’ı Kaçarasa…

Özcan Deniz ve Metin Çekmez

Özcan Deniz ve Metin Çekmez

Senarist’in İlham’ı Kaçarasa Esas oğlan Her Zaman Aptal Kahraman konumuna Düşer

Eminim ki, son iki hafta çıkan reytinglere hem oyuncular, hem yapımcısı, hem de kanal yöneticileri çok şaşırmıştır. Evet, “Kaderimin Yazıldığı Gün” isimli diziden söz ediyorum.

Dizi geçen hafta başladı. Neydi konusu? Herkes işi gücü bırakmış çocuk sevdasına düşmüş. Gariban ve çaresiz bir kız kendi çıkarları için kullanılmakta ve taşıyıcı anne olarak ikna edilmekte. Bizim seyircinin sevdiği bir konu mu? Evet, kesinlikle. Yoksa iki hafta içinde bu şartlarda dizinin dibe vurması ve kaldırılması konuşuluyor olacaktı.

Önce senaryodan ve senaristin kaçan ve hala bulamadığı ilhamından başlayalım. Akşam bir bakayım ne var ne yok dedim. Özcan DENİZ, kaçırılan Elif’in tutulduğu evi buluyor. İşin en komik tarafı da, polislerin bile koçbaşıyla zorlanarak açtıkları demir kapıyı, esas oğlan bir omuz darbesiyle şak diye açıyor. İşin diğer komik tarafı da, bu kısımda da Senaristin ilhamının kaçtığı zamana denk geliyor sanırım; O kadar uğraşıp işi riske atacağına, evi tarif eden ve evin sahibi olan adamı dikersin kapıya, açtırırsın kapıyı ve aslanlar gibi girersin içeriye. Bu sana zeki olma unvanını verirken, Ucuz ve aptal kahraman unvanından da kurtulmuş olursun. Ve tabi suç ortağı olan adamı arabanda bırakmanda, ayrı bir aptallıktı görmedim sanma!

Sonra oyunculuklar. Özcan DENİZ ve Hatice ŞENDİL’İN oyunculukları çok berbat. İnandırıcılık ve samimiyetten çok uzak… Hani sanki yapımcı elindeki bütün parayı esas oğlana vermiş ve geride kalanlarda para alamadıkları için isteksiz. Özcan DENİZ’İN bildiğimiz klişe bir oyunculuğu var. Ama inanın ben bu dizide o klişeyi bile aradım. Hatta bir itirafta bulunayım; ilk bölüme baktığımda ve reytingler açıklanmadığında, bence Özcan DENİZ “Karagül” dizisinden ayrıldığına pişman olacak diye düşünmüştüm. Ama reytingler yine beni şaşırtmaya devam ediyor.

İlk hafta birde şöyle bakmıştım olaya. Salı akşamları artık eli ayağı düzgün bir şey yok. Yani, varda yeni bir şey yok ve seyirci yeni bir iş hevesiyle bakmış ve reyting almıştır diye düşünmüştüm. Ama bu hafta tamamen “Pes!” dedim. Elbette kimsenin ekmeğinde, işinde, gücünde gözüm yok. Ben sadece 2 saat bir bebek konusu ve koskoca bir ailenin bir bebek konusuyla bu kadar meşgul olacaklarını tahmin etmemiştim.

Beni aslında en çok üzen şey, Senaristlerin ilhamlarının çalınması, satın alınması ve yok sayılmasıdır. Yazmak ve hayal kurarak olmamış bir şeyi sayfalarca olmuş gibi anlatabilmek büyük bir yetenek ister. Allah vergisi bir yetenektir o. Hayal kurmayı, hayalleri uç kısımda yaşamayı, kimsenin düşünemediğini düşünmeyi, kimsenin hayal edemediğini hayal eden kişidir aslında Senarist. Bir diziyi ya da filmi seyrederken, şayet ben bir sahne sonrayı tahmin edebiliyorsam ya da bak şimdi şunu diyecek diye şak diye biliyorsam bu sadece herkesin bildiği şeyi yazmaktır. Tabi, burada Senaristlere de kızamıyorum. Başlarında despot kanal yöneticileri, başlarında cebi para dolu ve düdüğü her daim çalan yapımcılar, başlarında mahalle baskısı, kurallar, kaideler ve saçma sapan takıntılar olduğu sürece, aslında iyi iş çıkıyor bile diyebiliriz.

Hep aynı şeyi söylemekten bıktım. Bu sefer söylemiyorum. Sadece diyorum ki, bırakın şu Senarist kardeşlerimizin İlhamlarıyla oynamayı.

İlham olmayınca, esas oğlan her zaman aptal kahraman konumuna düşer.

Saygılarımla.

Arslan Yıldız.

Özcan Deniz, , Begüm Kütük

Özcan Deniz, , Begüm Kütük

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde Defne çocuk sahibi olmaya artık çok yakın!

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı, “Kaderimin Yazıldığı Gün” Antakya’nın en köklü ve en varlıklı ailelerinden Yörükhan’ların bir varis sahibi olmak uğruna kaderlerinin akışını değiştiren olayları anlatıyor.

İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizi heyecan dolu ikinci bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

2.bölüm

“Ben denize düştüm, siz elime sarıldınız”

Defne, hayatta en çok istediği şeye, bir çocuk sahibi olmaya çok yaklaşmıştır artık. Elif, taşıyıcı anneliği kabul ederek, hem annesi hem de kardeşine umut olmuştur. Kahraman, taşıyıcı anne olarak karşısında Elif’i görünce çok şaşırır. Hatay’da, tarlada gördüğü kız, şimdi karısıyla kendisinin çocuğunu taşımaktadır.

Bütün bunlar olurken, Elif’in annesini görmek için kimseye haber vermeden evden kaçması, Kahraman’la aralarında gerilime neden olur. Bir anlamda şimdiye kadar konuşulmayanlar dile gelmiştir. Elif’in  söylediği, “Ben denize düştüm. Siz elimden tuttunuz. Bütün hikaye bu.” sözü, Kahraman’ın gerilmesine neden olur.

Bütün bunlardan habersiz, aklı Hatay’daki düğünde gördüğü Elif’te kalan Kerem ise, her seferinde Kahraman’a aşkını dile getirmektedir. Kahraman, bu durumdan dolayı gergin ve çaresizdir.

Diğer tarafta Elif’e olan aşkından vazgeçmeyen Maksut, İstanbul’a gelerek iz sürmeye başlar. Nereye giderse gitsin, ne pahasına olursa olsun Elif’i bulacaktır. Sevdiği kızın Yörükhanların himayesinde olduğunu öğrenmesi işin rengini değiştirse de, Maksut kararlıdır.

Bir yandan çocuk sahibi olacağı için çok mutlu olan Defne… Diğer yandan Elif ve karnında taşıdığı bebek… Artık Kahraman’ın atacağı her adım, olayların seyrini belirleyecektir.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde Yönetmen Değişikliği

Özcan Deniz, , Begüm Kütük

Özcan Deniz, , Begüm Kütük

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey ileri’nin rol aldığı, Star TV’nin geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün‘ün yönetmeni değişti!

O3 Medya imzalı Kaderimin Yazıldığı Gün’ün yönetmenliğini Ulaş Inaç üstleniyordu. Ancak dizinin yönetmeni değişti. Dizinin yeni yönetmeni ise daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Elde Var Hayat ve Behzat Ç dizilerini yöneten Sadullah Şentürk oldu.

Kaderimin Yazıldığı Gün, her Salı 20.30 Star TV’de!

“Kaderimin Yazıldığı Gün” Star’da Başlıyor

Kaderimin Yazıldığı Gün

Kaderimin Yazıldığı Gün

Merakla beklenen “Kaderimin Yazıldığı Gün”, 14 Ekim Salı izleyicisi ile buluşacak.

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı,Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler gibi deneyimli oyuncuların da yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ulaş İnaç oturuyor. Dizinin senaristleri ise; Sema Ali Erol, Gülden Çakır ve Mahir Erol.

Güçlü senaryosu ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan “Kaderimin Yazıldığı Gün”,  Antakya’nın en köklü ve en varlıklı ailelerinden Yörükhan’ların bir varis sahibi olmak uğruna kaderlerinin akışını değiştiren olayları anlatıyor.

Konusu:

Her yıl olduğu gibi bu yılda Yörükhan ailesi Antakya’da buluşur. Nar hasatının ilk ürününü, herkese bolluk, bereket ve huzur getirmesi dileğiyle toplayacaklardır. Her şey yolunda giderken Kıymet Hanım’ın oğlu Kahraman’ı ve gelini Defne’yi kastederek söylediği  “İnşallah kendi torunumuzu da görürüz…” sözü ortalığı karıştırır. Çocuk doğuramayan kadın olarak suçlanması Defne’yi çok üzer, Kahraman da bunun üzerine ailesine ağır konuşur. Bu olaydan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Defne, üzerindeki bu “eksikliği” gidermek için nasıl olursa olsun bir çocuk ister. Bu istek Kıymet Hanım için bulunmaz bir fırsattır. Gelini artık doğru yolu bulmuştur. Kendisi de bu uğurda elinden geleni yapacaktır.  Gelini için bir taşıyıcı anne bulacaktır. Bu kişi kim olur diye düşünürken “kısmet” ayağına gelir… Elif… Antakyalı bu genç kız çok zor durumdadır. Başından bir felaket geçmiştir. Babası borçları için kendisini bir adama satmak üzereyken annesi karşı çıkmış, kazayla babasını öldürmüştür. Apar topar kaçarak, İstanbul’a gelmişlerdir. Anne yakalanıp hapishaneye girmiş, Elif ise hasta kardeşi Nazlı ile beş kuruşsuz ortada kalmıştır. Taşıyıcı anne bu genç kız olacaktır. Elif’in zaten itiraz edecek bir hali yoktur. Görev bittiğinde, Yörükhan ailesi bir “veliahta” kavuştuğunda, sessizce kaybolacak, kendi hayatına geri dönecektir.

Ama işler planlandığı gibi gitmez. Genç ve güzel Elif erkekler tarafından fark edilir. Nerede duracağı belli olmayan bir süreç başlamıştır.

Yapım: O3 Turkey Medya

Yönetmen: Ulaş İnaç

Senarist: Sema Ali Erol, Gülden Çakır ve Mahir Erol.

Oyuncular: Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Gürbey İleri, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler

Yayın Günü: 14 Ekim Salı

Yayın Saati: 20.30 / Yeni Bölüm- 1.blm

Kaderimin Yazıldığı Gün’ün Yayın Tarihi Belli Oldu !

Kaderimin Yazıldığı GünStar’ın iddialı dizilerinden olan Kaderimin Yazıldığı Gün’den haber var !

Başrollerinde Özcan Deniz,Hatice Şendil,Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri‘nin olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün’ün yayın tarihi sonunda belli oldu.

Kaderimin Yazıldığı Gün ilk bölümüyle 14 Ekim salı akşamı 20.30’da ekrana gelecek.

Bu haberin ardından Kurt Seyit ve Şura 22.30’a alındı.

Bakalım Küçük Ağa‘ya rakip olabilecek mi ?

Göreceğiz.

Anıl Koldaş

Hatice Şendil Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi İçin 10 Kilo Verdi

kadermin yazıldığı gün hatice şendil ve özcan denizSon iki yıldır güçlü hanım ağa “Dila Hanım” rolü ile ekranlarda büyük hayran kitlesi edinen Hatice Şendil, yeni rolü tarım işçisi “Elif” için tam 10 kilo verdi. 2 yıl boyunca canlandırdığı Dila Hanım karakterinden sıyrılmak ve 20’li yaşlarındaki masum Elif’i canlandırmak için crossfit ve pilatesle tam 10 kilo veren Hatice Şendil, partneri Özcan Deniz ile izleyenleri kendine hayran bırakacak.

KARI-KOCA OLDULAR
Dizide Özcan Deniz Kahraman Yörükhan’ı, Begüm Kütük Yaşaroğlu ise eşi ‘Defne’yi canlandıracak. Yörükhan Ailesi’nin gelinini oynayan Yaşaroğlu, kaderin onu sürüklediği pek çok durumla karşı karşıya kalacak.

Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ yakında Star ekranlarında olacak.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde Aras Bulut İynemli Sürprizi

Kaderimin Yazıldığı Gün DizisiSezonun en merak edilen işleri arasında yer alan ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’de Hatice Şendil, Gürbey İleri, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler de rol alıyor. Dizi, Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman ve karısı Defne’nin; ‘Elif’ ile yollarının kesişmesi etrafında kurgulanıyor. Yapımcılığını O3 Turkey Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ulaş İnaç var. Dizinin ilk tanıtımı Aras Bulut İynemli’nin sesiyle yayınlandı.
“KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN”ÜN GENEL HİKAYESİ 
Dizi, Antakya’lı köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kaderin çizdiği yönde kesişen yollarını ve bu kesişmenin hayatlarında yaratacağı fırtınaları konu alacak. Özcan Deniz dizide Kahraman Yörükhan karakterini canlandıracak. Özcan Deniz, aileyi geleceğe taşıyacak 3 erkek evladın ortanca oğlu Kahraman Yörükhan olarak
ekranlara gelecek. Çekimleri Antakya’da devam eden dizide, Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman’ın hikayesi, sıradan bir tarım işçisi ailenin kızları Elif ile yollarının
kesişmesi ve bu kesişme sonrası her iki ailenin hayatlarında kopan fırtınalar etrafında kurgulanıyor. Hatice Şendil ise dizide Özcan Deniz’in aşkı tarım işçisi Elif rolünü oynayacak.
Güçlü oyuncu kadrosu
Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden değerli oyuncular yer alıyor. Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar, Hakan Meriçliler dizinin güçlü isimlerinden. Yapımcılığını O3 Turkey Medya’nın üstlendiği “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinin yönetmeni Ulaş İnaç, proje tasarım Aynur Sayar ve uygulayıcı yapımcı Cengiz Çağatay. Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ yakında Star ekranlarında olacak.

Anıl Altan, Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisine Dahil Oldu

Anıl Altan

Anıl Altan

Arka Sıradakiler dizisinden tanıdığımız genç oyuncu Altan Altan, Star’da ekrana gelecek; Özcan Deniz ve Hatice Şendil’in başrolünü paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol alacak.

Star’ın iddialı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’ün kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu! Diziye Arka Sıradakiler Umut dizisiyle tanınan Anıl Altan dahil oldu. Anıl Altan’ın dizide nasıl bir performans göstereceği ise şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Hakan Meriçliler ve Gül Onat Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde !

Hakan Meriçliler ve Gül OnatStar’ın yeni dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün’ün oyuncu kadrosuna 2 yeni isim katıldı.

Hatice Şendil,Özcan Deniz,Begüm Kütük,Metin Çekmez ve Gürbey İleri‘nin yer aldığı diziye son olarak Lale Devri’nde yer alan Gül Onat ve Yalan Dünya’nın Çağatay’ı Hakan Meriçliler dahil oldu.

Kaderimin Yazıldığı Gün yakında Star’da !

Anıl Koldaş

Kaderimin Yazıldığı Gün’ün Tanıtımı Yayınlandı !

Başrollerinde Hatice Şendil,Özcan Deniz,Begüm Kütük ve Gürbey İleri’nin olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün dizisiyle ilgili bilgiler ve görüntüler ortaya çıkmaya başlandı.

Başrollerinde Hatice Şendil,Özcan Deniz,Begüm Kütük ve Gürbey İleri‘nin olduğu Kaderimin Yazıldığı Gün dizisiyle ilgili bilgiler ve görüntüler ortaya çıkmaya başlandı.

Son olarak Metin Çekmez’in oyuncu kadrosuna dahil olduğunu dizinin tanıtım fragmanı bu akşam yayınlandı.

Fragman güzel bir hikayenin habercisi.

Kaderimin Yazıldığı Gün yakında Star’da !

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

Anıl Koldaş

Metin ÇekmezMetin Çekmez, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ Dizisinde!

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri’nin yer aldığı, yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı O3 Medya imzalı Star TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin kadrosuna bir isim daha dahil oldu!

Proje tasarımını Aynur Sayar’ın üstlendiği dizinin kadrosuna, daha önce Binbir Gece, Adını Feriha Koydum ve 20 Dakika dizilerinde rol alan usta oyuncu Metin Çekmez dahil oldu.

Kaderimin Yazıldığı Gün, çok yakında Star TV’de!

Gürbey İleri, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ Dizisinde!

Gürbey İleriMuhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Şehzade Mehmet karakteriyle ünlü olan Gürbey İleri’in rol alacağı yeni dizisi belli oldu.

Başrolerinde Özcan Deniz ve Hatice Şendil‘in oynayacağı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Son olarak atv’de ekrana gelen ‘Yasak’ dizisinde yer alan Gürbey İleri yeni dizinin kadrosuna dahil oldu. Gürbey İleri, yeni dizide ikinci erkek başrol olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizide ‘Kerem’ karakterine hayat verecek genç oyuncu, Özcan Deniz’le dayı-yeğen olarak kamera karşısına geçecek.

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ yeni sezonda Star TV’de!

Begüm Kütük, ‘Kaderimin Değiştiği Gün’ Dizisinde!

Begüm KütükO3 Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği, Atıl – Ulaş İnaç’ın yönetmenliğini yapacağı ve yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek olan Kaderimin Değiştiği Gün dizisinde başrol krizi sona erdi.

Özcan Deniz ve Hatice Şendil‘in başlıca rollerini paylaşacağı Kaderimin Değiştiği Gün dizisine Begüm Kütük dahil oldu. Kütük, son olarak Kanal D’nin sevilen dizisi Çalıkuşu‘da rol almıştı.

Kaderimin Yazıldığı Gün’de Ayrılık Şoku !

Özcan Deniz ve Hatice ŞendilYeni sezonda yeni yeni dizilerimiz oluyor.

Ne kadar mutluyuz değil mi ?

Şaka bir yana.

O yenilerden biri de Özcan Deniz’li Kaderimin Yazıldığı Gün dizisiydi.

Özcan Deniz’in senaryosunu yazdığı dizinin oyuncu kadrosuyla ilgili şok bir gelişme yaşandı.

Dizinin senaryosuna göre ; Özcan Deniz’in oynadığı karakterin etrafında 2 kadın başrol var. Biri eşi biri sevgilisi rolünde.

Eş rolü için daha önce Belçim Bilgin’le anlaşılmış ; sonradan bu rol için Ceyda Düvenci ile anlaşılmıştı. Sevgili rolü içinde Hatice Şendil ile anlaşılmıştı.

Ancak senaryosu net belli olmayan diziden bir ayrılık yaşandı. Ceyda Düvenci bu belirsizlik yüzünden kadrodan ayrıldı.

Yani dizi başlamadan dizide bir ayrılık oldu.

İlginç tabi.

Bakalım Düvenci’nin yerine kim gelecek ?

Yerini doldurmak zor.

Göreceğiz.

Anıl Koldaş

Özcan Deniz’in Dizide ki Eşi Ceyda Düvenci Olacak

özcan deniz ve ceyda düvenciSon olarak Umutsuz Ev Kadınları dizisinde 4 çocuk annesi Elif karakterine hayat veren Ceyda Düvenci, yeni sezonda Özcan Deniz’in dizisinde rol alacak.

Arap MBC yayıncılık şirketinin Türkiye temsilcisi 03 Prodüksiyon’un çekeceği ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde Düvenci, Özcan Deniz’in eşini canlandıracak. Aynı rol daha önce Belçim Bilgin’e önerilmiş ancak karakter ikinci kadın başrol olduğu için Bilgin dizide olmayı istememişti. Atıl – Ulaş İnaç kardeşlerin yöneteceği dizide Özcan Deniz, Ceyda Düvenci ve Hatice Şendil’in canlandırdığı iki kadının arasında kalacak. Düvenci şu sıralarda kızı Melisa Nur’la Çeşme’de tatil yapıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi İçin İlk Teklif Songül Öden’e Sunulmuş!

SONGÜL-ÖDEN-VE-ÖZCAN-DENİZ bu dizi projesini red etti.

Eylül’de Star TV’de başlaması beklenen, başrolleriniKaragül dizisiyle fırtınalar kopartan ‘Özcan Deniz’,Dila Hanım dizisinde oynayan ‘Hatice Şendil‘, ve en son olarak Umutsuz Ev Kadınları dizisinde oynayan ‘Ceyda Düvenci’ gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Kaderimin Yazıldığı Gün’de ilk önce çalışmak için Songül Öden’e teklif götürülmüş. Fakat Songül Öden’in sevgilisi senaryoyu beğenmediği için dizide yer almak istememiş. Bu yüzden de onun yerine ‘Ceyda Düvenci’ getirilmiş.

Keşke ‘Songül Öden’ dizide olsaydı ama Ceyda Düvenci’de en az Songül kadar başarılı bir isim. Ben bu dizinin tutacağını düşünüyorum. Çünkü içinde Karagül dizisiyle fırtınalar kopartan ‘Özcan Deniz’ var.

Hatice Şendil

Hatice Şendil

Hatice Şendil ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ Dizisinde !

Bildiğiniz gibi Ekim gibi başlayacağı belirtilen ve yapımcılığını Saner Ayar’ın ortağı olduğu O3 Turkey’in üstlendiği Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yönetmen koltuğunda daha önce Yer Gök Aşk dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Atıl-Ulaş İnaç kardeşlerin olacak.

Dizinin erkek başrolü bildiğiniz üzere Özcan Deniz idi.

Bugün dizinin kadın başrolü de belli oldu.

Dizinin kadın başrolü  ; en son Dila Hanım dizisinde yer alan Hatice Şendil oldu.

1983 İstanbul doğumlu olan Şendil daha önce Karadağlar,Kurtlar Vadisi Pusu,Yaban Gülü,Eylül ve Dila Hanım gibi dizilerde yer almıştı.

Bakalım Özcan Deniz ve Hatice Şendil nasıl bir ikili oluşturacak ?

Göreceğiz..

Anıl KOLDAŞ

Kaderimin Yazıldığı Gün Umut Vaad Ediyor

özcan-deniz‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisi bence tutacak

Star TV’de Ekim ayında başlaması beklenen ve Özcan Deniz’in başrolünde olduğu ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisi bence tutacak. Çünkü Özcan Deniz, Karagül‘den sonra büyük bir hayran kitlesi edindi. Hayranları yeni dizinin şimdiden başlamasını dört gözle bekliyorlar..

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisini bir ara FOX’ta yayınlanan ve reyting rekorları kıran ‘Yer Gök Aşk’ dizisinin yönetmenleri olan Atıl İnaç -Ulaş İnaç kardeşler yönetecek. Bence yönetmen seçimi son derece iyi olmuş. Eminim ki Atıl İnaç -Ulaş İnaç kardeşler bu yeni diziyi de profesyonelce yöneteceklerdir.

Dizinin başarılı olmasını çok isterim çünkü Özcan Deniz’i çok severim. Umarım dizinin senaryosu çok iyi şekilde hazırlanır ve umarım diğer oyuncular da çok iyi seçilir.

Ceyda Düvenci, Özcan Deniz’in Yeni Dizisinde

ceyda-düvenci-yeni-dizisiYeni sezonun iddialı dizilerinden “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinin kadrosuna Ceyda Düvenci dahil oldu.

Başrolünde Özcan Deniz’in yer aldığı ve partneri için Belçim Bilgin ve birçok oyuncunun ismi geçen “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi için çalışmalar tüm hızla devam ederken dizinin kadın oyuncularından bir tanesi belli oldu. Star Tv’de yayınlanacak olan dizide , Özcan Deniz’e eşlik edecek isim, son olarak “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde rol alan ve “Doktorum” programını sunan güzel oyuncu Ceyda Düvenci oldu. Dizinin diğer kadın başrolü için çalışmalar devam ediyor.

STAR TV’DE YAYINLANACAK
Yapımcılığını O3 Yapım’ın üstlendiği ve Özcan Deniz ile Belçim Bilgin’in başrollerinde yer alması beklenen “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi başlamadan kanal değiştirdi. Yeni dizi Star TV’de ekrana gelecek. Dizinin oyuncu ve senaryoçalışmaları hala devam ederken, dizinin Altan Dönmez’in yöneteceği konuşuluyor.

Özcan Deniz’in Yeni Rol Arkadaşı Türkiye Güzeli Oldu

kaderimin-yazıldığı-gün-dizisi2014 Miss Turkey ikinci güzeli Dilan Çiçek Deniz’in şansı çabuk açıldı.

Yarışmadan birkaç hafta sonra Özcan Deniz’in yeni dizisi için anlaşma imzaladı.

Tescilli güzel, Özcan Deniz’in bölüm başına 96 bin lira gibi astronomik bir ücret alacağı Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide rol alacak.

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu

Özcan Deniz ve Belçim BilginFurkan Söğüt – Televizyon Dizisi
https://twitter.com/furkansogut

Yapımcılığını O3 Türkiye’nin üstleneceği ve yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yönetmeni netleşti.

Özcan Deniz ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaşacağı ve Sanem Ayar’ın yapımcılığını üstleneceği diziyi, daha önce Yanık Koza, Yaprak Dökümü ve İntikam gibi birbirinden başarılı işlerde yönetmenlik yapmış olan Mesude Erarslan Tekin yönetecek.

Dizinin Ekim ayında Star TV’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Geri bildirim: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi - Atv | Oktay Kaynarca on 05 Aralık 2017

Yazıya 8 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmetcan 24 Eylül 2014

yeni dizi merakla bekliyorum fragman çok etkilici oldu harika özcan deniz yine yaptı yapacağını güzel bir dizi yapmış

mehmetcan 24 Eylül 2014

özcan deniz yeni filmi ne zaman yayınlacak bilgi verin

kaderimin yazıldığı gün 24 Eylül 2014

bu dizi kaçılmaz yaa güçlü oyuncular içinde izlenir dizi kaderimin yazıldığı gün iple çekiyorum

mehmetcan 15 Ekim 2014

dün akşam heyecanlı bir dizi kaderimin yazıldığı gün çok gerilim heyecan izlerken biraz sıkıldım ve sonra açılmaya başladım dizi harikaydı elif oynayan hatice şendil harikaydı gerçek gibi oynadı keşke özcan nurgül olsa ikili bepenihorum

yusuf 06 Ocak 2015

bence bu dizide mafya olucak

gizli 19 Şubat 2015

şunu düzeltmek istiyorum özcan deniz bu zamana kadar ne kaliteli ne de özgün filmler yapmadı. ordan burda çalma çırpamyla kendi kafasında (maalesef çalışmıyor)oluşturdu türk insanlarına da çok güzel yutturuyor ben buna karşıyım artık insanların da bu sahtekar yalancıyı tebrik etmesi oo başarılısın demeleri son derece çok saçma özcan deniz bir kere kafasını yorup ta bir işi düzgün yaptığına inanmıyorum. hem kore den hem de hint ten ohh ne ala ..bir kere bu dizi hint dizisinden alınma salman khan ve rani mukeerji inin oynadığı filmin adıı artık özgün olun çakma değil….

ayse duman 10 Nisan 2015

benim en sevdigim dizi kaderimin yazildigi gün ilk basdan oyuncular süper hepsini cok seviyoruz favorit özcan ve hatice süpersiniz dizide olsa dogacak bebeginizle mutlu olursunuz aman hüzün keder olmasin cok mutluluk olsun kötülükde olmasin

Fatma 26 Mayıs 2015

Yuva yikanin yucasi olmaz elifinde yuvasi olmamali adam evliyken gezdi tozdu ayarti özcani yazik dahada bakmam bu diziye neymis masummus

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da55 sorgu var. 0,892 saniyede yüklendi.