En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde Aras Bulut İynemli Sürprizi

Dizi Magazin 27 Eylül, 10:04'de eklendi
Sezonun en merak edilen işleri arasında yer alan ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’de Hatice Şendil, Gürbey İleri, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler de rol alıyor. Dizi, Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman ve karısı Defne’nin; ‘Elif’ ile yollarının kesişmesi etrafında kurgulanıyor. Yapımcılığını O3 Turkey Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ulaş İnaç var. Dizinin ilk tanıtımı Aras Bulut İynemli’nin sesiyle yayınlandı.
“KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN”ÜN GENEL HİKAYESİ 
Dizi, Antakya’lı köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kaderin çizdiği yönde kesişen yollarını ve bu kesişmenin hayatlarında yaratacağı fırtınaları konu alacak. Özcan Deniz dizide Kahraman Yörükhan karakterini canlandıracak. Özcan Deniz, aileyi geleceğe taşıyacak 3 erkek evladın ortanca oğlu Kahraman Yörükhan olarak
ekranlara gelecek. Çekimleri Antakya’da devam eden dizide, Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman’ın hikayesi, sıradan bir tarım işçisi ailenin kızları Elif ile yollarının
kesişmesi ve bu kesişme sonrası her iki ailenin hayatlarında kopan fırtınalar etrafında kurgulanıyor. Hatice Şendil ise dizide Özcan Deniz’in aşkı tarım işçisi Elif rolünü oynayacak.
Güçlü oyuncu kadrosu
Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden değerli oyuncular yer alıyor. Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar, Hakan Meriçliler dizinin güçlü isimlerinden. Yapımcılığını O3 Turkey Medya’nın üstlendiği “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinin yönetmeni Ulaş İnaç, proje tasarım Aynur Sayar ve uygulayıcı yapımcı Cengiz Çağatay. Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ yakında Star ekranlarında olacak.
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ali 27 Eylül 2014

bu kadar dizi arasında hiçte merak edilmiyor dizi şu anda yayında olmadan patladı gitti.

mehmetcan 27 Eylül 2014

ben merak içindeyim ekim iple çekiyorum kaderimin yazıldığı gün çok ses getirecek özcandeniz için izliyorum

Sayfa da52 sorgu var. 0,717 saniyede yüklendi.